[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

شهرخودرو صفر - هوادار۱؛ بازگشت شهر خودرو به مسیر گذشته، روزنامه شیراز نوین

تک گل فرزاد جعفری در نیمه دوم مسابقه باعث پیروزی و کسب 3 امتیاز به سود هوادار تهران شد تا آن‌ها با 21 امتیاز از جمع تیم‌های فانوس به دست لیگ فاصله گیرند. 
به گزارش «ورزش سه» در نخستین مسابقه از هفته نوزدهم لیگ برتر که در مشهد آغاز شد، شهر خودرو خراسان مقابل هوادار تهران قرار گرفت؛ عنابی‌پوشان مشهدی بعد از کسب اولین برد فصل در مسجدسلیمان، با روحیه و انگیزه‌ای بالا دیروز به میدان آمده بودند تا بتوانند برای دومین‌بار متوالی طعم شیرین پیروزی را بچشند و امیدهای خود را برای بقا در لیگ برتر را دو چندان کنند. در مقابل هوادار بعد از متوقف‌کردن سپاهانِ مدعی در تهران، حالا در مشهد به دنبال حفظ روند صعودی خود در جدول و فاصله گرفتن از تیم‌های فانوس به دست لیگ بود.
نبرد داوود سیدعباسی و رضا عنایتی دو سرمربی با سابقه پوشیدن پیراهن استقلال که در لیگ سوم فوتبال ایران هم‌بازی بودند، از نکات جالب‌ توجه مسابقه دیروز بوده و بر جذابیت‌های آن افزود.
نیمه اول را بازیکنان شهر خودرو بهتر آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی مسابقه روی دروازه حریف خلق موقعیت داشتند اما ایستادگی خوب خط دفاعی هوادار مانع از فروپاشی دروازه این تیم شد؛ در ادامه بازی متعادل‌تر دنبال شد و تهدید جدی روی دروازه‌ها ایجاد نشد و نمایش درگیرانه‌ای از سوی دو تیم به اجرا گذاشته شد تا در نیمه نخست توپی از خط دروازه‌ها عبور نکند و بدون گل مساوی دو تیم به رختکن بروند.
در شروع نیمه دوم رضا عنایتی برای تغییر روند بازی سه تغییر تهاجمی انجام داد و تعویض‌های او باعث شد تا هوادار نیمه دوم را نسبت به حریف خود بهتر آغاز کند اما با این‌حال و با گذشت زمان از نیمه دوم، بازی افت کرد و موقعیت‌های جدی روی دروازه دو تیم خلق نشد.جدی‌ترین موقعیت ایجاد شده روی ضربه‌ سر بابک مرادی بود که میلاد فراهانی با واکنشی تماشایی مانع از گلزنی وینگر هوادار شد. بعد از این موقعیت، در دقیقه 77 فرزاد جعفری توانست ریباند شوت حسین صادقی را به گل تبدیل کند تا شاگردان رضا عنایتی در آستانه کسب پیروزی بیرون از خانه قرار گیرند.
 گل هوادار در شرایطی به ثمر رسید که کادر فنی شهر خودرو به شدت نسبت به آن معترض بودند و معتقد بودند که جعفری در موقعیتی آفساید توانسته گلزنی کند و تیمش را پیش بیندازد؛ بعد از گل هوادار، تلاش شاگردان سیدعباسی که خود بعد از اعتراضات مکرر از کنار زمین اخراج شده بود، برای رسیدن به گل بی‌ثمر بود تا در نهایت بازی به سود شاگردان عنایتی خاتمه یابد.
با این پیروزی، هوادار 21 امتیاز شد و حاشیه امنی برای خود نسبت به تیم‌های فانوس به دست لیگ ایجاد کرد و در موقعیت یازدهم جدول باقی ماند؛ در مقابل شهر خودرو هم فرصت فاصله گرفتن از قعر جدول و دو رقمی شدن امتیازاتش را در خانه از دست داد و با 8 امتیاز در قعر جدول ماند

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی