[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

پیکان صفر-تراکتور صفر؛ کورس تراکتور و پیکان بدون برنده ، روزنامه شیراز نوین


دیدار تیم‌های پیکان و تراکتور بدون رد و بدل شدن گل به پایان رسید.
به گزارش «ورزش سه»، پیکان با پیروزی مقابل ذوب آهن در هفته هجدهم لیگ برتر خود را تا رتبه پنجم بالا برد تا در قامت یک مدعی ظاهر شود. شاگردان مجتبی حسینی که تا کنون بردی در خانه کسب نکرده‌اند، امروز در چارچوب هفته نوزدهم میزبان تراکتور بودند؛ تیمی که با 14 امتیاز سیزدهم بود و در شرایطی مقابل پیکان به میدان رفت که در هشت بازی اخیر تنها سه امتیاز کسب کرده بود و آخرین پیروزی‌اش مربوط به ماه پایانی پاییز می‌شد.
در شرایطی که پیکان به دنبال اولین برد خانگی خود بود و تراکتور و سولدو به دنبال هر سه امتیاز برای فرار از بحرانی که گریبانشان را گرفته، این میزبان بود که بازی را بهتر شروع کرد.
شاگردان حسینی خیلی زود به پنالتی رسیدند اما اخباری ضربه حقدوست را گرفت. در ادامه با درخشش گلر تراکتور دروازه این تیم همچنان بسته ماند تا دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.
در نیمه دوم هر دو مربی تغییراتی را در ترکیب تیم‌های خود ایجاد کردند تا بلکه به گل برسند اما این اتفاق رخ نداد. پیکان چند موقعیت خطرناک در این نیمه هم داشت ولی اخباری و بی‌دقتی بازیکنانش فرصت گلزنی را از این تیم گرفت. با این نتیجه پیکان بازهم در خانه نبرد و روزهای بی برد تراکتور در زمستان هم تداوم پیدا کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی