[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

امام‌جمعه مرودشت: موضوع طرح صیانت امری ضروری است، روزنامه شیراز نوین

زهرا پناهی: امام جمعه مرودشت گفت: شهید خلبان صادق فلاحی نمونه بارزی از ایثارگری‌ها و رشادت‌هاست که باید یاد و خاطره آن شهید والامقام همیشه ماندگار شود. غربی‌ها در موضوع اوکراین بار دیگر نشان دادند که فقط به دنبال منافع خودشان می‌باشند.
حجت الاسلام مهدی آقائی امام جمعه مرودشت در خطبه‌های این هفته به طرح صیانت از فضای مجازی در مجلس اشاره نمود و اذعان داشت: با توجه به افسارگسیختگی‌ها و ولنگاری‌های فضای مجازی، موضوع طرح صیانت برای کنترل این وضعیت امری لازم و ضروری است که باید اجرا شده و قانون آن اجرایی گردد. آقائی با اشاره به صحبت‌های نماینده مردم مرودشت به عنوان تنها مخالف این طرح در کمیسیون صیانت، بیان کرد: نماینده مردم مرودشت خود مخالف اجرای طرح صیانت نیست ولی با شیوه اجرای کنونی به دلیل عدم اطلاع رسانی کامل به مردم در خصوص تمامی ابعاد این طرح (از جمله اینکه قرار نیست تمامی پلت‌فرم‌ها بسته شود یا مسدودی صورت گیرد)، مخالف می‌باشد. آقائی بیان داشت: آنچه دغدغه مخالفان طرح است، این است که مثل جریان بنزین که در دولت گذشته به یک‌باره و بدون اطلاع رسانی کامل به مردم اتفاق افتاد و خسارات زیادی به بار آورد، باعث بدگمانی مردم و بدبین شدن آنان به نظام نشود.
امام جمعه مرودشت در ادامه خاطرنشان ساخت: در اجرایی شدن این طرح کسی تردیدی ندارد ولی آنچه که هست این بوده که مادامی که یکی از افراد داخل انقلاب حرف مخالفی در خصوص موضوعی می‌زند، یک عده از معاندان نظام با او همراهی می‌کنند و این در حالی است که دلسوز مردم و انقلاب نمی‌باشند؛ بلکه صرفاً به دنبال موج سواری هستند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی