[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۱
  • دوره جدید

سرپرست اداره‌کل تعاون فارس: رفع مشکلات کارگران ساختمانی در دستور کار است، روزنامه شیراز نوین

سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: تکمیل مجموعه بزرگ فرهنگی و ورزشی کارگران و سامان‌دهی و رفع مشکلات کارگران ساختمانی صدرا در اولویت است.
وحید خداپرست در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا با تأکید بر رفع مشکلات کارگران و تعاونی‌های این شهر جدید و ضمن امیدواری نسبت به اینکه این جلسات مقدمه‌ای برای تعامل و همکاری بیش از پیش این اداره کل با مجموعه مدیریت شهری صدرا باشد، افزود: تعاملات دستگاه‌ها اگر منجر به اخذ تصمیمات صحیح و اجرایی شود، باعث حل مشکلات مردم و ایجاد رضایتمندی در میان آنها خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس، او با اشاره به اینکه مشکل مالکیت مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران شهر صدرا پس از حدود دو دهه اختلاف اکنون حل شده، گفت: با پیگیری‌ها و برگزاری جلسات متعدد در دو سال اخیر مشکل مالکیت مجموعه ورزشی کارگران برطرف شده است.
خداپرست با بیان این موضوع که تخصیص اعتبارات برای تکمیل مجموعه ورزشی کارگران صدرا در حال پیگیری است، عنوان کرد: در صورت تحقق این امر اعتبارات لازم جهت تکمیل فازهای نخست مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران صدرا تأمین می‌شود.
او با بیان اینکه این اعتبارات برای تکمیل کل مجموعه ورزشی کارگران صدرا کافی نیست، گفت: به نظر می‌رسد در صورت تخصیص این اعتبارات، ‌فازهای نخست از این مجموعه افتتاح شود که در ادامه به همراهی و همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری صدرا در راستای راه‌اندازی مطلوب این مجموعه نیاز است.
او در ادامه سخنان خود خواستار همکاری و همراهی بیشتر مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا شد و گفت: نتیجه این همراهی و همکاری‌ها به راه‌اندازی مجموعه ورزشی کارگران شهر صدرا منجر می‌شود که ارائه خدمات مطلوب به شهروندان شهر جدید صدرا را محقق خواهد کرد.
شهردار صدرا نیز در این جلسه ضمن بیان مشکلات جامعه کارگری و تعاونی‌های شهر صدرا گفت: از مهم‌ترین نیازهای شهر صدرا تکمیل و بهره برداری از مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران این شهر است که این شهرداری آماده هرگونه همکاری در این زمینه است. بهزاد پرنیان، ضمن تأکید بر لزوم توجه به نیازهای جامعه کارگری این شهر جدید اظهار کرد: شهرداری صدرا با برنامه ریزی لازم نسبت به رفع مشکلات کارگران فصلی و ساختمانی اقدام خواهد کرد.
گفتنی است، طی تفاهم و توافق صورت گرفته در این جلسه مقرر شد با تخصیص زمین توسط شهرداری صدرا و احداث ساختمانی مناسب نسبت به سامان‌دهی کارگران ساختمانی و ارائه خدمات مطلوب تر به این قشر در شهر صدرا اقدام شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی