[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

مهدی کریمیان: نویدکیا باید بماند و بجنگد ، روزنامه شیراز نوین

بازیکن سابق سپاهان اعتقاد دارد کسی نمی‌تواند جای نویدکیا را در سپاهان بگیرد و این مربی نباید میدان را خالی کند. مهدی کریمیان در گفت‌وگو با ایسنا درباره استعفای محرم نویدکیا از سمت مربی‌گری‌اش در سپاهان اظهار کرد:‌ با نظر نویدکیا کاملاً مخالف هستم. من هر جایی نیاز بود از او انتقاد کردم و هر جا نیاز بود به او زنگ می‌زدم و با هم صحبت می‌کردیم. به نظر من اشتباه است نویدکیا میدان را خالی کند. او نباید احساسی تصمیم بگیرد چون به هر حال سال‌هاست در سپاهان حضور دارد و فوتبالیست بزرگی بوده است.
او ادامه داد: نویدکیا هوادار سپاهان نیست و اکنون سرمربی این تیم است و باید منطقی تصمیم بگیرد. هر کسی به جای نویدکیا بیاید چه کاری می‌تواند انجام دهد. سپاهان بازیکنان خوبی دارد و باشگاه بزرگی است اما اگر مربی جایگزین نتواند تیم را موفق کند هم چیز خاصی را از دست نمی‌دهد. به نظر شما اگر یک نفر جایگزین شود، تیم را چگونه می‌خواهد متحول کند؟ درست است هواداران از تیم انتظار دارند اما باید با واقعیت‌ها جلو برویم.
بازیکن سابق سپاهان همچنین عنوان کرد: محرم نویدکیا باید بماند و بجنگد. سپاهان می‌تواند سهمیه آسیا را کسب کند. اگر شرایط برای کار فراهم نباشد یا این‌که باشگاه در مسائل مربی‌گری دخالت کند یا به مربی فشار ‌آورد، شاید نویدکیا حق داشته باشد اما در این وضعیت مشکل خاصی برای کار کردن او وجود ندارد. سپاهان ایراداتی در فاز دفاعی و حمله داشت و به نظر من می‌توانستند با تقویت کادرفنی وضعیت را بهتر کنند اما در کل این استعفا اشتباه است.
او در پایان اضافه کرد: به نظر من نویدکیا باید از بزرگان فوتبال مشاوره بگیرد و بیشتر درباره تصمیمش فکر کند. البته می‌دانم که او هیچ‌وقت به سرعت تصمیم نمی‌گیرد و حتماً درباره این مسئله فکر کرده است اما به نظر من در حال حاضر نباید برود. هیچ مربی اکنون نمی‌تواند به سپاهان کمک کند و خود نویدکیا بهتر می‌تواند به تیم کمک کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی