[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

شهید شاملی، تیم بدون شکست لیگ هندبال، روزنامه شیراز نوین

مرحله اول از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر هندبال به پایان رسید و تیم نیروی زمینی شهید شاملی موفق شد بازی مهم هفته را به سود خود به پایان برساند.
به گزارش «ورزش سه»، مرحله اول از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر هندبال به پایان رسید، مرحله‌ای که در آن هر تیم سه بازی برگزار کرد و تیم صدرنشین لیگ برتر موفق به پیروزی در هر سه دیدار ابتدایی این مرحله از رقابت‌ها شد. 
تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون که در ٩ دیدار برگزار شده در دور رفت رقابت‌های لیگ برتر هندبال، با امتیاز کامل زمین را ترک کرده بود در سه بازی خود در آغاز بازی‌های دور برگشت برابر تیم‌های فولاد سپاهان نوین اصفهان، پاس ناجای قم و ذوب آهن اصفهان به میدان رفت و موفق شد به پیروزی برسد تا در نهایت پس از برگزاری ۱۲ بازی با ۲۴ امتیاز صدرنشین مقتدر لیگ برتر نام بگیرد. نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا در صورتی که بتواند به شکست ناپذیری خود ادامه دهد موفق می‌شود تا رکوردی تاریخی در هندبال ایران را به نام خود بزند. شهید شاملی کازرون، آخرین قهرمان لیگ برتر هندبال محسوب می‌شود که فصل قبل بدون شکست حتی در یک بازی موفق شد به عنوان قهرمانی برسد. آن‌ها این فصل هم همین هدف را دنبال می‌کنند و در صورت ادامه شکست ناپذیری تا پایان بازی‌های این فصل می‌توانند نام خود را به عنوان تیمی‌که در دو فصل پیاپی هیچ شکستی نداشته و موفق به کسب قهرمانی‌های پیاپی شده است در تاریخ هندبال ایران به ثبت برسانند.
 تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون در حالی که پیش از این در برابر تیم‌های مختلفی همچون مس کرمان و سپاهان اصفهان به پیروزی رسیده بود موفق شد مهمترین دیدار آغاز دور برگشت رقابت‌ها را به سود خود به پایان برساند. کازرونی‌ها در این بازی برابر ذوب آهن اصفهان به میدان رفتند و در حالی که یک بازی پایاپای با حریف سرسخت پشت سر گذاشتند، موفق شدند با نتیجه ۲۹ بر ۲۷ بازی مهم هفته را به سود خود به پایان برسانند.
در برنامه اعلام شده توسط فدراسیون فوتبال، مرحله دوم از دوره برگشت رقابت‌های لیگ برتر دوازدهم اسفندماه آغاز می‌شود و تیم ها در دو بازی به میدان می‌روند و تیم شهید شاملی نیز با دو تیم فولاد سپاهان اصفهان و تیم رعد پدافند آمل روبه‌رو خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی