[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۱
  • دوره جدید

برای کم‌کاری بهانه نیاورید، روزنامه شیراز نوین

ربانی‌زاده در جلسه کارگروه احیای واحدهای سرمایه‌گذاری راکد فارس، گفت: ۱۵۶۷ واحد تولیدی راکد در استان داریم که قرارگاه کوثر باید با درنظرگرفتن راهکار فعال‌سازی هرکدام، بنگاه‌های راکد را جهت برگشت به چرخه تولید، اولویت‌بندی کند.
به گزارش اداره‌کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس با تأکید بر اینکه قرارگاه کوثر باید سرعت‌دهنده و تسهیلگر باشد تا با راهبری دستگاه‌های اجرایی و مسئول حوزه اقتصادی و اشتغال استان از طریق انجام وظایف سازمانی رشد تولید محقق شود، افزود: باید مشکلات این واحدها از جمله نداشتن منابع مالی، مشکلات حقوقی و مشکل بازار فروش را برطرف کرد و نباید هیچ مانعی بر سر راه فعال‌سازی واحدهای تولیدی راکد قرار گیرد.
وی با بیان اینکه نهاد ریاست‌جمهوری برای فعال‌سازی واحدهای راکد عزم جدی دارد، افزود: در فارس هم ان‌شاءالله این کار مهم محقق خواهد شد و در کنار آن، به سرمایه‌گذاری‌های جدید هم توجه می‌شود.
ربانی‌زاده با بیان اینکه فعال‌کردن واحدهای راکد بسیار باصرفه‌تر از سرمایه‌گذاری جدید است، گفت: به همین دلیل اولویت مدیران اقتصادی استان باید راه‌اندازی دوباره این واحدها باشد. معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی قوا برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور، گفت: هیچ عذر و بهانه‌ای برای کم‌کاری پذیرفته نیست و باید همه پای کار باشند و کسی حق مانع‌تراشی ندارد. وی تأکید کرد: هر ماه باید فعالیت دستگاه‌های مرتبط با فعال‌سازی واحدهای راکد علاوه بر ارائه به‌صورت گزارش در کارگروه، در اختیار دستگاه‌های ذی‌ربط و رسانه‌ها 
قرار گیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی