[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۸
  • دوره جدید

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور: رسانه‌ها در جهاد تبیین خط‌شکن باشند، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با تأکید بر اینکه رسانه‌ها کار جمعی را در دستور کار قرار دهند، گفت: رسانه‌ها در روایت صحیح و جهاد تبیین خط شکن باشند.
به گزارش ایسنا، عباس محمدیان در چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان فارس، بیان کرد: امروز فصل رویش جشنواره ابوذر و کشف استعدادهاست.
او با بیان اینکه امید است در یکی دو هفته آینده، در مرحله کشوری هم شاهد درخشش رسانه‌های استان فارس باشیم، افزود: رسانه‌ها خط مقدم دفاع از نظام و انقلاب هستند و بارها و بارها رهبر معظم انقلاب درباره تشکیل جبهه رسانه سخن گفتند.
رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با بیان اینکه امروز بیش از هر زمان دیگری به قدرت رسانه نیاز داریم، گفت: به ویژه در جنگ تبلیغاتی که علیه نظام شروع شده است، رسانه‌ها می‌توانند وحدت گفتمانی مسئولان و نخبگان و پاسخ‌گویی مسئولان را تقویت کنند.
محمدیان با تصریح بر این موضوع که در فرایند تشکیل جبهه رسانه عقب هستیم، گفت: رسانه‌ای می‌تواند مطالبه‌گر باشد که مستقل باشد؛ رسانه‌ای که وابستگی سیاسی دارد، در حرکت رو به جلو خود باید بازنگری کند. او با بیان اینکه به قدرت رسانه در این برهه نیاز داریم، عنوان کرد: وابستگی رسانه‌ها سبب انزوای جامعه می‌شود.
رئیس سازمان بسیج رسانه کشور ادامه داد: رسانه‌ها می‌توانند وحدت گفتمانی مسئولان و نخبگان و پاسخ‌گویی مسئولان را تقویت کنند؛ هرچند باید بر این نکته اذعان داشت که در فرایند تشکیل جبهه رسانه عقب هستیم و استقلال رسانه خدشه‌دار شده است. 
محمدیان خاطرنشان کرد: شرایط جهادی کشور امروز باید محور رسانه‌ها باشد و باید در فرایند نخبه‌پروری برنامه داشته باشیم.
او با تأکید بر اینکه اینکه مسائل امور فرهنگی و اجتماعی از طریق جبهه رسانه باید قابل حل باشد، عنوان کرد: در یک محوریت کلی رسانه‌ها ذائقه مخاطبان را سیاسی کردند؛ در صورتی که از تبلیغ فرهنگ ناب غفلت کردیم و بر طبل سیاسی زده می‌شود، رسانه‌ها باید این راه را دنبال کنند که در خدمت هیچ جریانی قرار نگیرند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی