[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

شهرک سعدی حلقه مفقوده توجهات است، روزنامه شیراز نوین

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز گفت: شهرک سعدی در سایه بی توجهی مدیران شهری قرار دارد. افسانه خواست خدایی در حاشیه جلسه با دفاتر تسهیلگری شهرک سعدی، به منظور بررسی و پیگیری مشکلات این محدوده، از برخی محلات این شهرک بازدید کرد. عضو کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به کمبود فضاهای آموزشی، درمانی و تفریحی در شهرک سعدی خاطرنشان کرد: محله‌های این شهرک به ویژه محله بر آفتاب از امکانات اولیه و مطلوب خدمات شهری بی بهره و محروم هستند. خواست خدایی تعدد معتادان و توزیع کنندگان مواد مخدر و تعداد زیاد اتباع بیگانه در این منطقه را از عوامل مهم تعدد آسیب‌های اجتماعی در جوانان و بانوان در این محدوده برشمرد و بر کنترل و سامان‌دهی این وضعیت تأکید کرد. نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: تعطیلی فرهنگ‌سرای کاظمیه و عدم امکان استفاده مردم از این مرکز فرهنگی آموزشی، از دیگر مشکلات حوزه فرهنگی این منطقه است.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز، بهسازی روکش آسفالت در برخی محله‌های این شهرک را ضروری دانست و افزود: وضعیت نامناسب برخی کوچه‌ها به گونه ای است که تردد خودروهای امدادرسان از قبیل آتش نشانی و آمبولانس‌ها در این محدوده بسیار دشوار است و مانع ارائه خدمات به موقع و مطلوب نیروهای امدادی به 
همشهریان می‌شود. خواست خدایی با بیان اینکه شناسایی و حمایت از ظرفیت‌های اشتغال‌زایی در مناطق کم برخوردار ضروری است، ادامه داد: بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها، علاوه بر ایجاد منبع درآمد ثابت برای خانواده، می‌تواند در کنترل آسیب‌های اجتماعی نیز مؤثر باشد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی