[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۸
  • دوره جدید

مرادمند و یزدانی از حضور در فوتبال محروم شدند، روزنامه شیراز نوین

معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا در مصاحبه با شبکه سه اعلام کرد دو مدافع استقلال دیگر اجازه فعالیت فوتبالی ندارند.
به گزارش ورزش سه، حسین زاهدی در مصاحبه با سعید اکبری مجری برنامه صبح بخیر نسبت به صحبت‌های اخیر مصطفی آجورلو واکنش نشان داد و گفت، سازمان وظیفه عمومی در ماجرای سربازی دو بازیکن استقلال صبوری به خرج داده و نخواسته باعث تشویش اذهان بشود والا این دو بازیکن طبق اعلام قبلی باید در محل خدمت خود حاضر می‌شدند و طبق نظر نظام وظیفه در حال حاضر غایب محسوب می‌شوند و حق فعالیت فوتبالی ندارند.
حسین زاهدی معاون اجتماعی سازمان نظام وظیفه نیروی انتظامی در گفت‌وگو با برنامه سلام صبح بخیر اعلام کرد: درخصوص این مشمولان و سایر مشمولان ضوابطی مشخص شده است که عملاً وظیفه سازمان نظام وظیفه است که این ضوابط را اجرا کند و از هرگونه قانون گریزی جلوگیری به عمل بیاورد. درخصوص این عزیزان نیز به همین شکل اتفاق افتاده و آن‌ها براساس قوانین مربوطه، تا زمانی مجوز فعالیت ورزشی، عضویت در تیم ملی و لیگ‌های برتر را داشته‌اند.
وی گفت: آخرین موعدی که برای این عزیزان تعریف شده است، اول اسفند 1400 بوده است. این تاریخ اعزامی است که برای تمامی هموطنان، جوانان عزیزی که برای خدمت اقدام کنند مشخص شده است. ما اول هر ماه اعزام به خدمت داریم.
او درخصوص اینکه باشگاه استقلال اعلام کرده است یزدانی متولد 8 اسفند است و چرا تاریخ اعزام او اول اسفند درج شده است، گفت: برای این عزیزان اول اسفند تاریخ اعزام مشخص شده است و براساس نظری که ستاد کل تربیت بدنی مبنی بر تقسیم آن‌ها مشخص کرده، یکی از این عزیزان به نیروی دریایی ارتش و یکی دیگر باید در تاریخ اول اسفند به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعزام می شد. یعنی اکنون که هشتم اسفند است این عزیزان باید در حال انجام وظیفه باشند.
معاون اجتماعی سازمان نظام وظیفه نیروی انتظامی درباره اینکه آیا یزدانی و مرادمند در حال انجام وظیفه هستند، پاسخ داد: براساس اطلاعاتی که ما از طریق سامانه وظیفه عمومی اخذ کرده‌ایم، هیچ‌گونه اعلام حضوری برای این عزیزان در سامانه ثبت نشده است، به همین جهت از نظر سازمان وظیفه عمومی به واسطه اینکه زمان پذیرش در مراکز آموزش به اتمام رسیده و اعلام حضوری برای این عزیزان ثبت نشده، آن‌ها غایب هستند.
وی گفت: استعلام کتبی نیز از نیروهایشان به عمل آمده که رسماً اعلام کنند البته ملاک چیزی است که براساس ضوابط در سامانه وظیفه عمومی ثبت شده باشد که تاکنون ثبت نشده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی