[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

نتری: چه کسی گفته استقلال ضعــیف بود؟، روزنامه شیراز نوین

سرمربی فجر می‌گوید در حال تلاش هستند تا اشکالات تیم را به زودی برطرف کنند.
به گزارش ورزش سه، فجر شهید سپاسی در شیراز پذیرای پیکان است و برای فرار از منطقه سقوط، به دنبال سه امتیاز این دیدار می‌گردد. علی کلانتری در این مورد در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت: بازی با پیکان برای هر دو طرف می‌تواند سخت باشد. پیکان نتایج خوبی گرفته و جایگاهش در جدول خوب است. ما هم در تمام بازی‌ها تلاش می‌کنیم یک بازی جان دار و خوب همانند بازی که مقابل نفت آبادان در شیراز انجام دادیم، انجام بدهیم؛ ولی در آن بازی با وجود هجومی بودن به گل نرسیدیم ولی ان‌شاءالله امروز یک بازی خوب انجام بدهیم و موقعیت‌های زیادی ایجاد کنیم و سه امتیاز خانگی را برای خودمان به ارمغان بیاوریم تا هوادارانمان خوشحال شوند.
او در مورد مسئله داوری ادامه داد: مدتی بود در این باره صحبت نمی‌کردم ولی در این شرایط حساسی که تمام تیم‌ها دارند، ما خیلی از وضعیت داوری لطمه دیدیم که اگر عدالت برقرار شده بود، تا الان وضعیت ما خیلی بهتر از این شده بود. خواهش می‌کنم که داوران در این موقعیت حساس قضاوت خوبی کنند. در بازی با استقلال در هفته گذشته خطای وحشتناکی روی بازیکن ما انجام شد و راحت از کنارش گذشتند و از یک هند صددرصدی استقلالی‌ها داور به راحتی گذشت. یک خرده این موضوع برای همه تیم‌ها سنگین می‌شود. درست است ما در بازی با استقلال به شهادت ایمان صادقی که یکی از بهترین دروازه بان‌های لیگ است، چند توپ عالی را از درون دروازه درآورد و ما به این مسئله اذعان داریم، ولی باز اگر آن شرایط ایجاد نشده بود و عدالت برقرار می‌شد، فرق می‌کرد. 
کلانتری در مورد تفاوت دیدار رفت با پیکان عنوان کرد: ما دو بازی اخیر پیکان را دیدیم و بهتر است در مورد آنالیز فنی آنها صحبت نکنیم. بالاخره یک تفاوت‌های کوچکی نسبت به قبل داشته؛ ما تمام تلاشمان را می‌کنیم بازی جان‌داری انجام بدهیم. 
سرمربی فجر در مورد وضعیت مصدومان و محرومان این تیم توضیح داد: بازیکن محروم ما فرزاد دانا است. سیروان قربانی و محمد زینالی هم مصدوم هستند و به این 
بازی نمی‌رسند.
وی درمورد سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر کند شدن تیم فجر نظرش را اینگونه بیان کرد: بازی با صنعت نفت آبادان را شما دیدید، راضی بودید؟ استقلال به نظر من مقابل ما ضعیف نبود و انگیزه داشتند صدر را حفظ کنند. سه بازیکن خارجی تراز اول داشتند و بسیار روان بازی کردند. آن گلی هم که خوردیم ناخواسته بوده است. اگر در دقیقه ۹۳ بازیکن ما توپ را تبدیل به گل می‌کرد، بازی مساوی می‌شد؛ با وجود اینکه ایمان صادقی چندین موقعیت خوب را از آنها گرفت. اول هم به بازی با صنعت نفت اشاره کردیم و در تلاش هستیم روان‌تر بازی کنیم.
کلانتری در در مورد اینکه برنامه ای برای کم کردن فاصله بین خطوط دارند یا خیر، افزود: ما به خاطر این مسئله دو جلسه صبح و بعد از ظهر کار کردیم و ان‌شاءالله بتوانیم فاصله بین خطوط را کم کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی