[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

برترین‌های مسابقات دارت مجازی کشور شناخته شدند ، روزنامه شیراز نوین

 چهارمین دوره مسابقات دارت رده بندی (رنکینگ) رده‌های پایه مجازی کشور با تعیین نفرات برتر پایان یافت.
سرپرست برگزاری این مسابقات روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: در این پیکارها که  شنبه شب  به میزبانی استان فارس و به صورت مجازی برگزار شد ۴۱ ورزشکار در بخش دختران و پسران با هم به رقابت پرداختند.
میلاد بینا ادامه داد: ‌در بخش پسران  علی ملکی از تهران بر سکوی نخست ایستاد، امیر علی یزدان پرست از خراسان شمالی نایب قهرمان شد، امیر حسین عسجدی از فارس به همراه محمد پارسا نوروزی از خوزستان عنوان سوم مشترک را کسب کردند.
وی گفت: همچنین در بخش دختران، مطهره سلطانی از خراسان جنوبی به مدال طلا دست یافت،  فائزه کراری از آذربایجان شرقی نشان نقره گرفت، آیدا انوری از سیستان و بلوچستان و زینب رستمی از زنجان هم مدال برنز کسب کردند.
سرپرست مسابقات دارت مجازی کشور افزود: استان فارس با ۱۶ ورزشکار، خراسان جنوبی و آذربایجان شرقی هر کدام با ۳ ورزشکار، تهران، خراسان شمالی، یزد، هرمزگان و سمنان  با ۲ ورزشکار، بوشهر، مازندران، خراسان رضوی، زنجان، خوزستان، کرمانشاه، اردبیل، سیستان و بلوچستان و چهار محال و بختیاری هر کدام با یک نماینده در این رقابت‌ها حضور داشتند.
بینا  ادامه داد: بازی‌ها به‌صورت کاملاً استاندارد و حرفه‌ای با قضاوت داوران در سطح بالایی برگزار شد، طوری که سه بار امتیاز ۱۸۰ در یک راند پرتاب دارت از سوی امیر محمد عسکری و پرهام اردشیری از فارس و سپنتا جهانگیرپور از اردبیل ثبت شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی