[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۴
  • دوره جدید

شهردار شیراز: ترافیک نوروزی تسهیل شود ، روزنامه شیراز نوین

جلسه شورای ترافیک شهر شیراز با طرح موضوعات مختلف از جمله ترافیک شهر در ایام نوروز برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، جلسه شورای ترافیک شهر شیراز با حضور محمدیان یزدی مدیرکل دفتر حمل و نقل ترافیک وزارت کشور، نمایندگانی از استانداری فارس و شورای ترافیک استان، پلیس راهور و جمعی از مدیران شهرداری شیراز برگزار شد. مسائل ترافیکی شهر شیراز در ایام نوروز پیش رو از موضوعات مهم این جلسه بود که مهندس سید احسان اصنافی، شهردار شیراز در این خصوص گفت: تلاش داریم با در نظر گرفتن کلیه ابعاد و جنبه‌های مختلف، آماده پذیرایی و استقبال مطلوب از مسافران و گردشگران در ایام نوروز باشیم. وی ادامه داد: یکی از نکات مهمی که در ایام نوروز برای آن برنامه‌ریزی داریم، ترافیک شهر شیراز است که برای سامان‌دهی و بهبود عبور و مرور برای تعدادی از معابر سطح شهر باید طرح‌های ویژه ای را عملیاتی کنیم.
شهردار شیراز در توضیح محدودیت‌های ترافیکی شهر شیراز در نوروز 1401 تصریح کرد: اطراف مکان‌های شلوغ و پربازدید همچون حافظیه، سعدیه، دروازه قرآن و حرم مطهر شاهچراغ(ع) و مسیرهای پرتردد شهر نیاز به یک‌طرفه کردن، مسدودسازی و نصب تابلوهای راهنمایی است که این مهم در دستور کار شورای ترافیک شهر شیراز است و مصوباتی نیز در این خصوص داشتیم.
وی با اشاره به اینکه باید محدودیت‌ها به مردم اطلاع‌رسانی شود، اظهار داشت: برای مسیرهایی که یک‌طرفه شده یا مسدود می‌شوند، باید مسیرهایی جایگزین در نظر گرفت تا مشکلی برای دسترسی به مناطق و مکان‌های مختلف و عبور و مرور وسایل نقلیه رخ ندهد. مهندس اصنافی همچنین گفت: در اعمال محدودیت‌های ترافیکی در شهر نباید دید به گونه ای باشد که مردم را مجبور به تخلف کرده و به تخلف عادت دهیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی