[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

استاندار فارس: فارس به بیمارستان جامع کودکان نیاز دارد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه دیروز در بازدید از پروژه بیمارستان خیرساز رسول اعظم(ص) ضمن تبریک عید سعید مبعث با بیان اینکه درمانگاه رسول اعظم(ص) با همت خیران و دولت ساخته شده و مورد بهره‌برداری قرار گرفته که خدمات خوبی نیز به مردم ارائه می‌دهد، اظهار داشت: فاز اول بیمارستان رسول اعظم(ص) شروع شده و تا حدودی نیز پیشرفت کرده است؛ اما برای تکمیل آن منتظر کمک‌های خیران هستیم. 
وی با اشاره به جلسه با حضور مسئولان شهری و برخی از مدیران اجرایی استان، افزود: در این جلسه تصمیماتی گرفته شد از جمله اینکه حمایت‌های مختلف برای تکمیل پروژه همچنان ادامه یابد تا به اتمام برسد و از خیران نیز درخواست داریم همچنان کمک کنند تا این بیمارستان با ۷۰۰ تخت بیمارستانی در ۲ فاز ساخته شود. 
نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه این بیمارستان به عنوان بیمارستان جامع کودکان خواهد بود، تصریح کرد: امروز استان فارس از داشتن چنین بیمارستانی که جامع برای کودکان باشد، محروم است. 
دکتر ایمانیه افزود: علاوه بر پوشش کودکان این بیمارستان عمومی نیز هست و خدمات عمومی درمانی را به بزرگسالان ارائه خواهد داد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی