[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه در یک‌قدمی نیمکت عراق، روزنامه شیراز نوین

سرمربی سابق تیم ملی ایران در آستانه هدایت تیم فوتسال عراق است.
به گزارش ورزش سه، سید محمد ناظم‌الشریعه که یک ماه و نیم قبل و مطابق انتظار از سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران برکنار شد و جای خود را به وحید شمسایی داد، حالا در آستانه نشستن روی نیمکت یک تیم از کشورهای همسایه است.
ناظم‌الشریعه که در دو جام جهانی ۲۰۱۶ و ۲۰۲۱ هدایت تیم ملی فوتسال ایران را برعهده داشت و بهترین افتخار یک ورزش تیمی ایران در یک رقابت جهانی را به دست آورد، در دی‌ماه امسال به پایان همکاری با فدراسیون فوتبال رسید، ولی الان دوباره در آستانه بازگشت به عرصه مربیگری در یک تیم ملی است. بنا بر اعلام توییتر رسمی شبکه تلویزیونی الرابعه الریاضیه، ناظم‌الشریعه سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران دیروز وارد بغداد شد تا مذاکرات نهایی خود برای قبول هدایت تیم ملی عراق انجام بدهد و احتمالاً روی نیمکت این تیم بنشیند.
ناظم‌الشریعه که در دوران هدایت تیم ملی فوتسال ایران علاوه بر سومی جهان، دو قهرمانی در جام ملت‌های آسیا را هم به دست آورد، در شرایطی در جام جهانی ۲۰۲۱ نتوانست نتیجه بگیرد که انتقادات زیادی به سبک کاری او از سوی کارشناسان و برخی بازیکنان وجود داشت تا در نهایت این مربی از سمت خود برکنار شود.
این سرمربی آخرین بار در دو مسابقه دوستانه تیم ملی ایران مقابل تیم فوتسال ایتالیا سرمربیگری ایران را تجربه کرد که در آن مقطع نیمی از بازیکنان خود را تغییر داد و به نوعی قصد داشت نسل جدیدی وارد گود کند که این اتفاق برای او نیفتاد و نتوانست به کارش ادامه بدهد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی