[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

آب پاکی نظام‌وظیفه روی دست استقلال، روزنامه شیراز نوین

معاون سازمان نظام وظیفه عمومی می‌گوید دو مدافع استقلال مشمول خدمت سربازی هستند و به علت تأخیر در اعزام، غایب محسوب می‌شوند.
حسین زاهدی، معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی در برنامه تلویزیونی فوتبال برتر درباره شرایط محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی، مدافعان باشگاه استقلال که به علت اتمام معافیت موقت خود از بازی در مسابقات لیگ برتر محروم شده اند، گفت: تاریخ اعزام این عزیزان مشخص است و باید از طریق یگان‌های خود اعلام حضور شوند؛ اما تا به حال اعلام حضوری صورت نگرفته است. البته گفته شد که آقای مرادمند به یگان خود معرفی شده، اما ملاک سایت سازمان وظیفه عمومی است که این اتفاق رخ نداده است.
وی ادامه داد: چون در موعد مقرر این دو عزیز در یگان خود حضور پیدا نکرده‌اند، مشمول غایب محسوب می‌شوند. قانون یک سری محرومیت‌ها را هم مدنظر داشته است. آنها نمی‌توانند هیچ گونه اشتغالی از جمله فوتبال بازی کردن داشته باشند. با شرایطی که عرض کردم، غایب هستند و اجازه فعالیت ندارند؛ مگر اینکه با غیبت به یگان‌های خود معرفی شوند و به فعالیت ورزشی خود ادامه دهند و در ادامه یگان می‌تواند تصمیم بگیرد در کدام قسمت از سربازهای خود استفاده کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی