[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۱
  • دوره جدید

۴۰۰هزار گلدان شب‌بو خریداری شد، روزنامه شیراز نوین

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز از خرید بیش از ۴۰۰هزار گلدان گل شب بو، میمون و اطلسی برای استقبال از بهار خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز، روح الله مظفری در جلسه هماهنگی استقبال از نوروز که با حضور مسئولان فضای سبز مناطق یازده گانه برگزار شد، گفت: این گلدان‌ها در مناطق گردشگری و مذهبی شیراز با تأیید و نظارت کارشناسان مربوطه در حال توزیع و کاشت است که به زودی شاهد شکوفایی آنها و زیباتر شدن معابر و مناطق مدنظر خواهیم بود.
مظفری با تأکید به اینکه سازمان‌ و واحد‌های فضای سبز در مناطق از طلایه‌داران ستاد استقبال از بهار به شمار می‌روند، گفت: بر اساس نوع رسالتی که در این حوزه وجود دارد، تمام فعالیت‌ها و برنامه‌های استقبال از بهار و ایام نوروز باید به نحو احسن و با نظارت کامل انجام شود؛ به صورتی که شاهد رضایت حداکثری شهروندان و میهمانان نوروزی سومین حرم اهل بیت(ع) باشیم.
وی با بیان اینکه طرح‌ها و برنامه‌های بسیاری در حوزه فضای سبز برای استقبال از مسافران و ایجاد فضای مناسب شهری در تعطیلات نوروز در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: تمامی این طرح‌ها و برنامه‌ها با همکاری و هماهنگی مناطق یازده گانه شهرداری در سطح شهر شیراز در حال اجراست که به زودی در شهر شیراز شاهد بهاری زیبا و چشم نواز خواهیم بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی