[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۳
  • دوره جدید

شهردار منطقه سه: تلاش‌ها برای رضایتمندی شهروندان است ، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه سه:
تلاش‌ها برای رضایتمندی شهروندان است 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، در راستای ادامه روند توسعه و عمران شهری در منطقه سه شهرداری شیراز، عملیات روکش آسفالت معابر، یکی از پروژه‌هایی است که در کنار پروژه‌های متعدد عمرانی در این منطقه از شهرداری در حال انجام است.
کریم شکوهیان شهردار منطقه سه، اجرای عملیات روکش آسفالت در این منطقه را از جمله مطالبات و خواسته‌های شهروندان قلمداد کرد و بیان داشت: در جهت ایجاد رضایتمندی و خدمات رسانی مطلوب به شهروندان از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهیم کرد.
کریم شکوهیان ادامه داد: از مدت‌ها قبل به همراه یک تیم کارشناسی بازدیدهای مستمری از سطح منطقه داشته ایم که بر اساس این بازدیدها و طبق نیازسنجی از منطقه، عملیات روکش آسفالت تعدادی از معابر در دستور کار قرار گرفت و هم اکنون در حال اجرا می‌باشد.
شهردار منطقه سه کلان‌شهر شیراز تامین رفاه و آسایش شهروندان، تسهیل در تردد وسایل نقلیه، بهسازی معابر و زیباسازی منظر شهری را از جمله اهداف اجرای روکش آسفالت معابر برشمرد و افزود: با تلاش همکارانم در حوزه فنی و عمرانی منطقه، تاکنون افزون بر 35هزار مترمربع از معابر منطقه تحت پوشش روکش آسفالت قرار گرفته و پیش بینی می‌شود با ادامه این روند تا پایان سال، این عملیات به 60هزار مترمربع برسد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی