[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

آزمون منصب قضا برگزار شد ، روزنامه شیراز نوین

آزمون تصدی منصب قضا، همزمان با سراسر کشور در ۴ حوزه امتحانی استان فارس برگزار شد. رئیس کل دادگستری فارس در حاشیه بازدید از حوزه برگزاری آزمون، ضمن قدردانی از دانشگاه شیراز به لحاظ نظم ویژه در برگزاری آزمون و همچنین رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، گفت: جذب نیروی انسانی متخصص نقش بسزایی در کیفیت ارائه خدمات قضایی دارد.
به گزارش دریافتی شیرازنوین به نقل از روابط عمومی دادگستری فارس، حجت الاسلام سید کاظم موسوی گفت: فارس با دارا بودن مرکز آموزش کارآموزان قضایی جنوب کشور با ظرفیت‌های علمی بالایی به عنوان یکی از مراکز آموزشی مهم قضات در کشور مطرح است و همین امر باعث شده است استان فارس پس از تهران دومین استان به لحاظ تعداد داوطلبان منصب قضا در کشور باشد. موسوی افزود: تلاش کرده ایم تا در امر آموزش کارآموزان قضایی ضمن بهره‌بردن از زبده ترین قضات دادگستری و همچنین اساتید دانشگاه، علاوه بر ارائه سرفصل‌های آموزشی، با برگزاری نشست‌های علمی و مسائل کاربردی، حساسیت امر قضا را برای کارآموزان به بهترین شکل تشریح کنیم. موسوی در این بازدید که با همراهی دادستان مرکز فارس انجام شد، گفت: از تعداد ۱۴۷۶ نفر شرکت کنندگان در آزمون قضاوت امسال ۳۰۲ نفر را خواهران و ۱۱۷۴ نفر را برادران تشکیل می‌دادند.
رئیس کل دادگستری فارس گفت: برگزیدگان این آزمون پس از دعوت به مصاحبه و اختبار و به دست آوردن امتیازات لازم و همچنین طی شدن مراحل گزینش، برای شرکت در دوره کارآموزی به واحد‌های آموزشی معرفی خواهند شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی