[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

ساخت ۱۰هزار واحد مسکن آغاز شده است، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: تاکنون ۱۰۰ هزار واحد زمین تأمین شده و ساخت ۱۰ هزار واحد نیز آغاز شده است.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر محمد هادی ایمانیه در مراسم افتتاح طرح های بازآفرینی شهری استان که با حضور ویدیو کنفرانسی وزیر راه و شهرسازی برگزار شد، اظهارداشت: در صورتی که تفویض اختیار بیشتری توسط شورای عالی شهرسازی صورت گیرد، پیشرفت فعالیت ها در استان با سرعت بیشتری صورت خواهد گرفت.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به افتتاح ورزشگاه محمدی زاده در شهرستان مرودشت، ادامه داد: با توجه به اینکه استان متعهد شده است که ۱۲ پروژه ورزشی این شهرستان را با کمک صنایع و خیرین به اتمام برساند، انتظار داریم وزارت راه و شهرسازی هزار تن قیر برای بازسازی معابر شهری اختصاص دهد.
همچنین استاندار فارس در مراسم افتتاح مدرسه خیرساز در روستای آبگرم شهرستان مرودشت، گفت: آمادگی داریم در این استان، همه پروژه های مرتبط با مدارس، مساجد، ورزشگاه ها، مراکز درمانی و مراکز فنی و حرفه‌ای نیمه تمام که ۵۰ درصد یا بیشتر باقی مانده است را برای تکمیل به خیرین واگذار و این مراکز را به نام خیرین نامگذاری کنیم.
وی با تأکید بر اینکه امید استان فارس واقعاً منطقه ای خیر خیز است، گفت: امیدواریم کل پروژه های مرتبط با این پنج حوزه با مشارکت خوب خیرین، تکمیل شود.
استاندار فارس با اشاره به اینکه برای راه اندازی مجمع خیرین سلامت از فعالیت های مجمع خیرین مدرسه‌ساز الگو برداری کردیم، ادامه داد: امروزه خیرین بزرگوار، هزاران میلیارد تومان در حوزه سلامت در استان فارس مشارکت کرده اند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی