[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

بستری‌شدن ۲۴۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در فارس، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین، برابر آخرین آمار روزانه وضعیت شیوع ویروس کرونا، طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۴۰ بیمار در استان فارس بستری شده اند.
بر پایه آخرین آمار اعلامی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون، یک میلیون و ۹۶۸ هزار و ۷۴۶ تست تشخیصی مولکولی و تست سریع انجام و ۵۶۰ هزار و ۸۵۴ بیمار مثبت شناسایی شده است.
همچنین با بستری ۲۴۰ بیمار جدید طی ۲۴ ساعت گذشته، هم اکنون ۹۵۴ بیمار مثبت و مشکوک دارای علائم در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد، ۱۰۴ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی، در بخش‌های ICU مراقبت‌های ویژه درمانی 
دریافت می‌کنند.
متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۹ هم استانی دیگر در اثر این بیماری جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان ناشی از کووید ۱۹ از ابتدای شیوع بیماری تاکنون به هفت هزار و ۵۳۰ نفر رسید.
بر پایه این آمار، همچنین از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون ۵۲۶ هزار و ۹۹۳ هم استانی مبتلا به کووید۱۹ بهبود یافته اند که از بیمارستان‌ها ترخیص یا از ایزوله خانگی خارج شده اند.
در حال حاضر مجموع تعداد دوز تزریق شده واکسن کرونا در شهرستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با احتساب سه دوز، به هفت میلیون و ۵۷۸ هزار و ۳۵۷ دوز رسیده که از این تعداد سه میلیون و ۳۰۲ هزار و ۱۱۲ دوز نوبت اول، سه میلیون و ۲۵ هزار و ۹۳۲ دوز نوبت دوم و یک میلیون و ۲۵۰ هزار و ۳۱۳ دوز نوبت سوم واکسن بوده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی