[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

صف تولید در ارسنجان، روزنامه شیراز نوین

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، 7 طرح عمرانی و زیرساختی با اعتبار افرون بر 38میلیارد ریال در شهرک صنعتی ارسنجان به بهره برداری رسید. به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، در این مراسم که با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، فرماندار و مسئولان شهرستان ارسنجان برگزار شد، این طرح‌ها به بهره برداری رسید.
این طرح‌ها شامل زیرسازی، آسفالت، جدول گذاری، احداث پل، کانال هدایت سیلاب، اجرای شبکه داخلی گاز و شبکه داخلی آب در شهرک صنعتی ارسنجان است که با اعتباری افزون بر 38میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت شهرک‌های صنعتی فارس اجرا شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در این مراسم با بیان اینکه در چند سال اخیر اعتبارات مناسبی برای توسعه و تکمیل زیرساخت‌ها به شهرک صنعتی ارسنجان اختصاص یافته است، گفت: زیرساخت مناسبی در شهرک صنعتی ارسنجان برای استقرار واحدهای صنعتی و جذب سرمایه گذاران فراهم شده است. احد فتوحی افزود: در شهرک صنعتی ارسنجان ظرفیت ایجاد و استقرار 164 واحد صنعتی با پیش بینی 850 نفر اشتغال و نیز جذب سرمایه‌گذاران فراهم‌ شده است. وی تصریح کرد: همه زیرساخت‌ها برای استقرار واحد‌های صنعتی در این شهرک صنعتی فراهم شده و شهرک صنعتی ارسنجان با 66 هکتار مساحت دارای امکانات زیربنایی نظیر آب، برق، گاز، شبکه فاضلاب و تصفیه خانه فاضلاب است.
فتوحی افزود: هم اکنون 87 قرارداد با سرمایه گذاران برای ایجاد واحد‌های تولیدی و صنعتی منعقد شده که از این تعداد ۲ واحد با اشتغال زایی 30 نفر در مرحله بهره برداری است.
فتوحی از سرمایه گذاران خواست با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان ارسنجان و وضعیت مناسب زیرساختی در این شهرک صنعتی، از این فرصت برای ایجاد واحد‌های تولیدی و اشتغال پایدار صنعتی در این شهرستان استفاده کنند.
وی تصریح کرد: واحد‌های تولیدی در این شهرک صنعتی که به بهره‌برداری برسند، تا 13 سال معاف از مالیات هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی