[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ارسنجان: دهه فجر طلیعه ورود به تمدن نوین اسلامی است ، روزنامه شیراز نوین

 داور یزدانی- گروه شهرستان‌ها- ارسنجان
به مناسبت دهه پرفروغ فجر، مراسمی با حضور بسیجیان حوزه مقاومت بسیج کربلا در شهرستان ارسنجان برگزار شد. در این مراسم که با حضور یکپارچه بسیجیان برگزار شد، سرهنگ سیامک صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ارسنجان ضمن تبریک دهه پرفروغ فجر، در سخنانی اظهار داشت: دهه فجر طلیعه ورود به تمدن نوین اسلامی است. برای تمدن نوین اسلامی نیاز به کادر انقلابی داریم و فرماندهان بسیج باید نسلی را تربیت کنند، که مانند شهید حججی باشند.  
وی افزود: رشادتی که شهید حججی از خودش نشان داد، همانند رشادتی بود که رزمندگان در عملیات‌های دفاع مقدس از خود 
نشان دادند.  
سرهنگ صادقی در ادامه گفت: فرماندهان بسیج رسالت عظیمی در قبال انقلاب و نقش مهمی در تشکیل تمدن نوین اسلامی دارند.سرهنگ صادقی خطاب به فرماندهان بسیج گفت: شما باید برنامه مدونی جهت رسیدن به تمدن نوین اسلامی و اتصال به حکمرانی اسلامی با الگوگرفتن از بیانیه گام دوم  انقلاب اسلامی طراحی کنید.
همچنین طی مراسمی باشکوه، تقدیر از بسیجیان شبیه سازی عملیات والفجر 2 و فعالان طرح شهید سلیمانی در سالن بصیرت سپاه ناحیه ارسنجان برگزار شد. در این همایش سرگرد پاسدار علی قانع جانشین ناحیه مقاومت بسیج ارسنجان ضمن تبریک دهه فجر به حاضران، به بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت. وی پیروزی انقلاب اسلامی را مرهون رهبری مدبرانه حضرت امام خمینی(ره) و حضور یکپارچه مردم متدین ایران در صحنه‌های انقلاب دانست. سرگرد قانع زنده شدن ارزش‌های والای انسانی و اسلامی، تحقق عدالت و اقتدار روزافزون جمهوری اسلامی ایران را از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست. جانشین ناحیه مقاومت بسیج ارسنجان گفت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در هر جنگی قسمتی از خاک ما اشغال می‌شد. اما فرزندان خمینی هشت سال دست خالی ولی با اراده بالا و قدرت ایمان مقابل تمامی ابرقدرت‌ها ایستادگی کردند و اجازه ندادند یک وجب از خاک سرزمینمان به دست بیگانگان بیفتد. وی در ادامه اظهار داشت: انقلاب اسلامی در عرصه‌های داخلی و خارجی دستاوردهای فراوانی داشته است که جهاد تبیین و شناساندن آنها می‌تواند مردم ایران را امیدوارتر و حقایق قبل و بعد از انقلاب را نمایان تر کند. در این مراسم از فعالان طرح شهید سلیمانی و بسیجیان شرکت کننده در شبیه سازی عملیات والفجر 2 تقدیر به عمل آمد. همچنین در محفل نورانی انس با قرآن کریم که به مناسبت دهه فجر در شهرستان ارسنجان برگزار شد، سید مصطفی حسینی از قاریان ممتاز و بین‌المللی و مجتبی صبری قاری برجسته شهرستان ارسنجان به تلاوت آیات کلام الله مجید پرداختند. در ادامه حجت الاسلام حسین‌خانی سخنران ویژه مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس، اسلام، تشیع، اهل بیت(ع)، جمهوری اسلامی و ولایت را از نعمت‌های بزرگ خداوند دانست.                            
وی ضمن تأکید به گسترش فضای قرآنی در جمهوری اسلامی، گفت: باید فرزندانمان را از کودکی در معرض آموزش صحیح قرآن قرار دهیم. حجت الاسلام حسین‌خانی ضمن تشکر از حضور پرشور مردم شهرستان ارسنجان در محفل انس با قرآن، خطاب به خانواده‌ها گفت: باید با تلاوت، انس و تدبر با قرآن منازل خود را نورانی کنیم. وی افزود: تمام نیازهای مادی و معنوی انسان در بطن قرآن نهفته است و انس با قرآن باعث شفاعت در روز قیامت می‌شود. در پایان مراسم هدایایی به نفرات شرکت‌ کننده در مسابقات قرآن 
اهدا شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی