[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

فرماندار سرچهان خبر داد: اجرای طرح نهضت ملی مسکن با مشارکت بنیاد مسکن، روزنامه شیراز نوین

فرماندار سرچهان خبر داد:
اجرای طرح نهضت ملی مسکن 
با مشارکت بنیاد مسکن

فرماندار شهرستان سرچهان از اجرای طرح ملی و نهضت ملی مسکن در شهرهای این شهرستان با مشارکت و همراهی بنیاد مسکن خبر داد و بیان داشت: نهضت ملی مسکن اقدامی مطمئن برای خانه دار شدن طیف وسیعی از جامعه است.
به گزارش بنیاد مسکن استان فارس، فرماندار سرچهان در جلسه کمیته جهادی مسکن که با حضور اعضای شورای مسکن شهرستان سرچهان برگزار شد، بر لزوم رفع موانع پیش رو و هم افزایی ادارات جهت پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن و تسریع نقشه برداری و تفکیک اراضی در شهر کره ای تأکید کرد.
وی اضافه کرد: پیگیری بنیاد مسکن جهت تهیه طرح تفکیکی شهر حسامی جهت اجرای طرح در اراضی بنیاد مسکن اقدامی است که راهگشای بسیاری از مشکلات موجود می‌باشد.
اسماعیل محمدجانی مدیر بنیاد مسکن شهرستان سرچهان هم در این نشست بر لزوم بهره گیری از ظرفیت‌های پیش رو برای پیشبرد اهداف طرح نهضت ملی مسکن تأکید کرد و اظهار داشت: راهبرد‌هایی برای اجرای قانون جهش تولید مسکن (نهضت ملی مسکن) طراحی شده است؛ ساخت و ساز فعلی مسکن که توسط بخش خصوصی اجرا می‌شود، در طرح نهضت ملی مسکن ارتقا پیدا می‌کند. تحریک تقاضا در بافت فرسوده موضوع دیگری است که در این طرح دنبال می‌شود.
محمدجانی ادامه داد: بخش قابل توجهی از بافت فرسوده در شهرها وجود دارد که این‌ها مسائل ویژه‌ای از جمله ناپایداری مسکن دارد. ساخت واحدهای مسکونی برای دهک‌های اول تا سوم و در استطاعت این خانوارها موضوعی است که در نهضت ملی مسکن به آن پرداخته شده است.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان سرچهان خاطرنشان کرد: واحد‌های مسکونی این طرح با حداکثر حمایت دولت ساخته می‌شود که نقطه کانونی طرح نهضت ملی مسکن است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی