[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۱
  • دوره جدید

انتخاب و انتصابات ضعیف ، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم شیراز و زرقان: شاهد برخی انتصاب‌های ضعیف و دور از انتظار هستیم
انتخاب و انتصابات ضعیف 

عزیزی: با انتخاب برخی مدیران ضعیف و ناکارآمد، اهداف توسعه‌ای استان به‌هیچ‌وجه محقق نخواهد شد

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برخی انتصابات در دستگاه‌های اجرایی استان فارس، تأکید کرد که استفاده از مدیران کوتوله و ضعیف، منجر به تشکیل یک دولت قوی نمی‌شود.
ابراهیم عزیزی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مدیران کوتاه قامت یا به اصطلاح «کوتوله» نمی‌توانند اهداف بلند و توسعه پایدار را رقم بزنند، افزود: متأسفانه شاهد برخی انتصاب‌های ضعیف و دور از انتظار در استان هستیم که این انتصاب‌ها جز ضربه زدن به بدنه دولت و بی‌اعتمادی مفرط، حاصلی نخواهد داشت. او با بیان اینکه خطابش به کسانی ا‌ست که در این انتصاب‌ها نقش ایفا می‌کنند، گفت: به راستی منشأ چنین انتصاب‌هایی کجاست؟ اگر دلیل منطقی و استدلال قوی برای آن وجود دارد، آقایان اعلام کنند تا ما نیز مطلع شویم.
عزیزی با بیان اینکه تعداد نیروهای زبده و شایسته در جریان انقلابی کم نیست، گفت: به‌کارگیری این نیروها در مناصبی که سزاوار است، خود یک هنر مدیریتی است که ناشی از شناخت صحیح از اشخاص، مسائل مهم و نیازهای حیاتی استان است.
او با اشاره به نقش مدیران قوی در پیشبرد اهداف توسعه‌ای، تأکید کرد: آنچه امروز واضح و مبرهن است، این است که با این رویه انتخاب برخی مدیران ضعیف و ناکارآمد، اهداف توسعه‌ای استان به هیچ وجه محقق نخواهد شد؛ چراکه کارهای بزرگ را باید به دست مدیران بزرگ سپرد.
نماینده شیراز و زرقان در عین حال بیان کرد: امروز استان فارس از عقب ماندگی‌های مفرطی در حوزه زیرساخت‌ها رنج می‌برد که اگر مدیران کارآزموده، متبحر و قدرتمند در رأس دستگاه‌های اجرایی قرار نگیرند، این عقب ماندگی‌ها نیز همچنان باقی خواهد ماند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی