[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر فارس: سپاه مأموریت محرومیت‌زدایی دارد ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر فارس:
سپاه مأموریت محرومیت‌زدایی دارد 

سردار بوعلی: محرومیت‌زدایی یکی از جنبه‌های مهم و اساسی مأموریت‌های سپاه است

سردار بوعلی گفت: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نمونه و شاخص پاسدار تراز انقلاب اسلامی است و مکتب او سرلوحه پاسداران انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها و مأموریت‌هاست.
به گزارش دریافتی شیرازنوین، سردار یداله بوعلی با تبریک فرارسیدن سالروز میلاد مبارک امام حسین(ع) و روز پاسدار، گفت: امروز فرزندان ایران اسلامی در سپاه در عرصه‌های مختلف و در خطوط مقدم در حال دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی هستند و فرهنگ پاسداری که برگرفته از فرهنگ حسینی و عاشورایی است، الگو و راهنمای آنان در این مسیر افتخارآمیز است.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بخصوص شهید والامقام سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: این شهید بزرگوار نمونه و شاخص پاسدار تراز انقلاب اسلامی است و مکتب او سرلوحه پاسداران انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها و مأموریت‌هاست. فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: تاریخ انقلاب اسلامی صحنه‌هایی حماسی از نقش آفرینی تأثیرگذار سپاه در حوزه‌های مختلف را ثبت کرده و امروز نیز پاسداران جوان و انقلابی برای دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی در هر عرصه ای آمادگی کامل دارند. وی با بیان اینکه ولایت‌مداری، بصیرت، روحیه جهادی و شجاعت مؤلفه‌های مهم فرهنگ پاسداری است، گفت: سپاه و بسیج از بدو تأسیس در عرصه خدمات رسانی به مردم و اقشار محروم فعال بوده و امروز محرومیت زدایی یکی از جنبه‌های مهم و اساسی مأموریت‌های این دو نهاد است. سردار بوعلی همچنین با تبریک فرارسیدن اعیاد مبارک ماه شعبان و میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) و امام سجاد(ع)، گفت: سپاه فجر همزمان با این ایام مبارک، 10هزار پُرس غذای گرم را در بین اقشار محروم و نیازمند توزیع خواهد کرد و 100 سری جهیزیه به ارزش 2میلیارد تومان نیز به زوج‌های جوان استان فارس اهدا خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی