[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۴
  • دوره جدید

سه خبر از آبفای شیراز ، روزنامه شیراز نوین

*انتصاب جدید در آبفا شیراز
با ابلاغ و حکم بهمن بهروزی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، مازیار ساعیان به عنوان سرپرست منطقه ۶ آب و فاضلاب شیراز منصوب شد. در این مراسم از خدمات جعفر طاهری در دوره تصدی این سمت تجلیل شد. گفتنی است جعفر طاهری به سمت معاونت سیاسی و امنیتی فرمانداری شیراز منصوب شده است. لازم به ذکر است که منطقه ۶ شرکت آبفا شیراز چهار دهستان قره باغ، دهستان بیدزرد، دهستان کفترک و دهستان داریون را شامل می‌شود.
*برگزاری دوره آموزشی نرم‌افزار تدکار در آبفا شیراز
دوره آموزشی نرم‌افزار تدکار در دفتر معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌گذاری شرکت آب و فاضلاب شیراز برگزار شد. با توجه به نیاز آموزش با نرم‌افزار شهاب تدکار جهت کارکنان معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌گذاری، این دوره آموزشی توسط مهدی گرجی، نماینده شرکت متولی نرم‌افزار در سه روز متوالی به صورت آنلاین در دفتر معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌گذاری برگزار شد. گفتنی است شهاب تدکار سامانه کنترل پروژه‌های عمرانی فهرست بها، متره و برآورد، صورت وضعیت، آنالیز بها، گردش کار عوامل اجرایی، ساختار جغرافیایی، طبقه‌بندی سبد پروژه و داشبورد مدیریتی است.
*برگزاری سمینار آموزشی در آبفا شیراز
سمینار آموزشی «پیشگیری از اعتیاد در محیط‌های کاری» ویژه نگهبانان، در شرکت آب و فاضلاب شیراز برگزار شد. اعتیاد به‌عنوان پدیده شوم در محیط‌های کار و همچنین بزرگ‌ترین تهدید در مقابل رشد و توسعه اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و شکوفایی استعدادها و سرمایه‌های فکری و ظهور خلاقیت‌های انسانی در جامعه است.
اعتیاد در محیط کار علاوه بر ایجاد عوارض ناخوشایند بر سلامت زندگی فرد، می‌تواند در عملکرد شغلی افراد نیز مشکلات جدی به وجود آورد و سلامت عمومی را خدشه‌دار کند. در این راستا دفتر تشکیلات، آموزش و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب شیراز، اقدام به برگزاری سمینار آموزشی با عنوان «پیشگیری از اعتیاد در محیط‌های کاری» ویژه نگهبانان نمود. این سمینار در دو گروه با حضور 60 نفر در تالار آب منطقه یک شرکت برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی