[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۳۷
  • دوره جدید

سرخابی‌ها و سپاهان هزار میلیارد هزینه‌ می‌کنند!، روزنامه شیراز نوین

سرمربی فولاد معتقد است که سه مدعی فعلی لیگ برتر، برای فصل آینده، سقف هزینه را جابه‌جا می‌کنند. به گزارش ورزش سه، سرمربی فولاد در گفت‌وگویی که اخیراً داشته، طبق اظهارنظری شگفت‌انگیز مدعی شده است که سال آینده، سه تیم فعلی و حاضر در کورس قهرمانی، سقف بودجه و هزینه را در فوتبال ایران جابه‌جا می‌کنند.
منصوریان در این خصوص گفت: قطع به یقین، سه تیمی که در حال حاضر در کورس قهرمانی هستند، مارکت سال آینده را می‌شکنند و فکر می‌کنم مارکت به سقف هزار یا ۱۲۰۰ میلیارد تومان برسد. من اول فصل نیز اعلام کردم و یک جدولی آوردم و خدمت شما گفتم چه تیم‌هایی، هفت رتبه ابتدایی لیگ را در اختیار می‌گیرند. همان موقع، گفتم چه تیم‌هایی اول تا سوم می‌شوند و کدام تیم‌ها جایگاه چهارم، پنجم، ششم و هفتم را در اختیار می‌گیرند.
وی در ادامه گفت: اگر بخواهیم فکر قهرمانی و سهمیه در سرمان باشد، باید هزینه‌ زیاد و خوب انجام دهیم، از جمله اینکه قراردادهایی که سال آینده بسته می‌شود، این‌طور نیست که همه‌چیز معطوف به حوزه فنی باشد. نوع کیفیت بازیکن، دست سرمربی را باز می‌گذارد و همچنین خرید بازیکن خارجی نیز خیلی کمک می‌کند.
سرمربی فولاد، پیش‌بینی جالبی از فصل آینده داشت و گفت: فکر می‌کنم برای سال بعد، سه تیم استقلال، پرسپولیس و سپاهان در حوزه مالی می‌توانند کیفیت اول را داشته باشند؛ همان تیم‌های سال گذشته که به شما گفتم رتبه چهار تا هفتم می‌شوند.
طبق ادعای منصوریان بعد از این سه تیم، تیم‌هایی مثل گل‌گهر سیرجان، تراکتور، مس رفسنجان و فولاد از لحاظ هزینه قرار خواهند گرفت.
با این وصف به‌نظر می‌رسد که تیم‌های نام‌برده کار آسانی برای رقابت با پرسپولیس، استقلال و سپاهان در بازار نقل و انتقالاتی نخواهند داشت و باید دید چه سرنوشتی در انتظار آنها خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی