[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

روان‌سازی ترافیکی از مهم‌ترین اقدامات عمرانی است ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، رستم زاده شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: با توجه به حجم بالای تردد در محدوده شهرداری منطقه یک، گره‌گشایی و روان‌سازی جریان‌های ترافیکی یکی از مهم‌ترین اقدامات عمرانی منطقه می‌باشد که این مهم در بهبود زندگی شهری تأثیر شایان خواهد داشت.
وی ادامه داد: از آنجا که اجرای پروژه‌های اصلاحات هندسی تأثیر بسزایی در کاهش بار ترافیکی معابر خواهد داشت، بر همین اساس منطقه نسبت به شناسایی نقاط حادثه خیز در سطح محدوده اقدام می‌شود و پس از بررسی و کارشناسی‌های لازم در شورای ترافیک، توسط منطقه به مرحله اجرا خواهد رسید.
وی افزود: معابر و خیابان‌هایی که بار ترافیکی بالایی دارند، توجه به ساختار هندسی این خیابان‌ها در اولویت کار منطقه قرار داشته است و توسط کارشناسان مورد ارزیابی قرار گرفته و رفع نواقص انجام می‌شود.
رستم زاده ادامه داد: در محدوده منطقه یک اصلاح طرح هندسی در خیابان نشاط در مراحل پایانی است و هم‌اکنون ا جرای طرح هندسی خیابان نارون توسط منطقه در دست اجرا می‌باشد.
شهردار منطقه یک ادامه داد: اجرای طرح‌های هندسی علاوه بر گره‌گشایی و روان سازی ترافیک باعث افزایش ایمنی و سهولت در تردد، کاهش زمان تأخیر سفرهای درون شهری، سهولت دسترسی محلی به معابر اصلی و فرعی و تأمین رضایت شهروندان می‌گردد و این پروژه‌ها با نظر شورای محترم ترافیک شهر شیراز در منطقه یک همچنان ادامه خواهد داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی