[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۹
  • دوره جدید

تمرکز بر محرومیت‌ها ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیراز نوین به نقل از روابط عمومی استانداری فارس در هشتمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس ۱۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان پروژه در شهرستان کمتر توسعه یافته خرامه به بهره برداری رسید. در این آیین پروژه کنترل سیلاب و آبخیزداری احمد آباد با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان افتتاح شد. احداث و افتتاح ۲ مسکن روستایی از دیگر پروژه های شهرستان خرامه بود ؛ در این مراسم ۵ واحد  مسکن مددجویی روستایی با زیربنای کل ۳۶۰  مربع و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان افتتاح شد و به بهره برداری رسید. 
 در این آیین همچنین پروژه گلخانه سبزی و صیفی به مساحت ۱۲ هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر یازده میلیارد تومان افتتاح شد.
 دو پروژه مرتبط با اصلاح شبکه برق نیز از پروژه های قابل افتتاح در شهرستان خرامه بود. معاون امور عمرانی استانداری فارس در حاشیه افتتاح از پروژه های مذکور از  شهرستان خرامه به عنوان شهرستانی کمتر توسعه یافته در میان شهرستان های فارس یاد کرد و گفت : همتی بلند برای آبادانی هر چه بیشتر این شهرستان لازم است . 
رضایی با اشاره به اینکه در طول سال‌های اخیر اقدامات مؤثری در راستای توسعه همه جانبه این شهرستان انجام شده است ، گفت :  اقدامات مذکور در حوزه های مختلف از جمله جلب کمک های فنی و اعتباری ، اجرای پروژه های عمرانی و پروژه های مرتبط با آموزش و ایجاد اشتغال در این شهرستان بوده است. 
  معاون امور عمرانی استانداری فارس همچنین به صدور مجوزهایی برای احداث واحدهای اقتصادی در این شهرستان اشاره و اظهار کرد: در طول دو سال گذشته ۳۶۰ واحد اقتصادی در شهرستان خرامه افتتاح شده که از جمله مهمترین آنها ، بهره برداری از ۲۳۰ کارگاه پرورش قارچ بوده است. 
در مدت مذکور همچنین  ۱۰ واحد گلخانه ای ، ۵۸ واحد دامداری، ۱۳ واحد گاوداری ، ۱۴ واحد گیوه بافی نیز در این شهرستان به بهره‌برداری رسیده است .
 رضایی همچنین به اتفاق خوب دیگری در حوزه اقتصادی در شهرستان خرامه اشاره کرد و گفت : به دنبال پیگیری احیای واحدهای اقتصادی راکد و نیمه فعال ، در سال های اخیر  تعدادی از واحدهای  اقتصادی راکد در این شهرستان فعال و به دنبال آن تعدادی فرصت شغلی ایجاد و احیا شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی