[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

شهرهای شرق فارس پیشرو در نهضت ملی مسکن هستند، روزنامه شیراز نوین

مدیر طرح مسکن ملی شهرستان‌های داراب، فسا و زرین‌دشت در نشست مشترک با مسئولان دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان شهرستان داراب با بیان اینکه نهضت ملی مسکن در این شهرستان‌ها شاخص ساز خواهد شد، افزود: هم اکنون نیز شاخص پیشرفت طرح در این شهرها جلوتر از متوسط و میانگین کشوری است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، محمدهادی میزان در این نشست که با حضور ایرج نژاد و پورابراهیم کارشناسان بنیاد مسکن داراب و مسئولان نظام مهندسی در دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان شهرستان داراب برگزار گردید، بر لزوم تسریع در روند اجرای این طرح تأکید کرد و افزود: آورده قابل توجه متقاضیان در شهرهای شرق فارس پشتوانه مناسبی برای تداوم اجرای این طرح است.
وی تعداد متقاضیان ثبت نام شده در شهر داراب را 9هزار و 324 نفر، تعداد متقاضیان در فسا را 14هزار و 428 نفر و این تعداد در شهر حاجی آباد را 4هزار و 18 نفر اعلام کرد.
میزان، آورده متقاضیان را در داراب بیش از 338هزار میلیارد ریال، در حاجی آباد بیش از 13هزار میلیارد ریال و در فسا بیش از 61هزار میلیارد ریال اعلام کرد. محمدرضا حسن‌زاده مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب هم در این نشست مشخصات پروژه 720واحدی طرح ملی مسکن شهرستان داراب را تشریح کرد و گفت: این طرح در زمینی به مساحت 17هزار مترمربع در حال اجراست. تعداد واحد‌ها 720 واحد است که به صورت ویلایی 
ساخته می‌شود.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب افزود: تعداد قطعات در این طرح 174 قطعه و تعداد طبقات 2 طبقه برای قطعه و هر طبقه 2 واحد در نظر گرفته شده است. مساحت هر واحد حدود 120 مترمربع است و تعداد متقاضیانی که تاکنون واریز وجه اولیه 40میلیون تومانی انجام داده اند، 
720 نفر است.
حسن‌زاده به شرح آماده سازی زمین اجرای طرح هم اشاره کرد و گفت: اجرای لبه گذاری، زیرسازی و تجهیز کارگاه انجام شده، مصالح مورد نیاز اولیه شامل آجر و میلگرد خریداری و در محل پروژه تخلیه شده است؛ مراحل اخد صدور پروانه ساخت واحد‌ها نیز با همکاری شهرداری در حال انجام می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی