[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۷۹
  • دوره جدید

برگزاری مسابقات یونگ مودو در کره جنوبی ، روزنامه شیراز نوین

 رئیس ورزش رزمی یونگ مودو ایران اعلام کرد: با فروکش کردن کرونا، مجمع عمومی فدراسیون جهانی یونگ مودو تصمیم گرفت مسابقات جهانی ۲۰۲۲  به صورت حضوری در کره جنوبی برگزار شود.
کیوان دهناد چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا، افزود: در مجمع جهانی این رشته که با حضور رؤسای یونگ مودو کشورهای عضو به‌صورت آنلاین برگزار شد علاوه بر رونمایی از بولتن مسابقات مستر شیپ ۲۰۲۱، مقرر شد این مسابقات در سال ۲۰۲۲  از حالت مجازی به صورت حضوری در کره جنوبی انجام شود.
وی اضافه کرد: اعضای کمیته فنی و کادر اجرایی مسابقات نیز به‌زودی معرفی خواهند شد و با صدور ابلاغ برای برگزاری مسابقات در سال ۲۰۲۲ فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.
رئیس رشته رزمی یونگ مودو ایران و عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی ادامه داد: همچنین در این جلسه از حضور کشورهای عضو در مسابقات مستر شیپ و داوران قضاوت کننده مسابقات که از هفتم تا دهم آبان‌ماه ۱۴۰۰ سال جاری به‌صورت برخط برگزار شد از کشور ایران و اینجانب به‌عنوان رئیس کمیته فنی و محمدرضا اوجی ۲ داور انتخابی این  مسابقات  تجلیل شد.
وی افزود:کانگ مدیر اجرایی فدراسیون جهانی ضمن تبریک عضویت فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی ایران به ریاست یوسف بهتری در مجمع عمومی مستر شیپ کره جنوبی گفت، حضور ایران به‌عنوان یک عضو مقتدر در ورزش‌های رزمی نوید بخش روزهای طلایی برای هنرهای رزمی خواهد بود.
به گزارش ایرنا، رشته  یونگ مودو (Yongmudo) در ایران در سال ۱۳۹۲ مجوز فعالیت رسمی خود را از وزارت ورزش و جوانان دریافت کرد و زمینه توسعه این رشته از همان سال فراهم شد.
یونگ‌مودو یک هنر رزمی ترکیبی مدرن کره‌ای است که ترکیبی از تکنیک‌های مختلف تکواندو، هاپکیدو، جودو و سیرئوم و بوکس و کشتی در آن به کار می‌رود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی