[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۱
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر: مطالبه‌گری عالمانه رسالت مهم جریان ارزشی است، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی گفت: بسیج در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی هر جا که نیاز باشد، به کمک دستگاه‌های متولی خواهد آمد. به گزارش سپاه فجر، سردار یداله بوعلی در دیدار با شرکت‌کنندگان در دوره تربیت کنشگر اجتماعی، با بیان اینکه مطالبه‌گری عالمانه رسالت مهم فعالان اجتماعی است، گفت: جریان ارزشی بر اساس آموزه‌ها و فرهنگ دینی نسبت به مسائل و معضلات جامعه بی‌تفاوت نیست. وی افزود: بسیج با توجه به ظرفیت‌های تخصصی موجود و ارتباط با بدنه مردم می‌تواند در زمینه حل معضلات جامعه و کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش فعالی ایفا کند.
فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: بسیج در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی، هرجا که نیاز باشد به کمک دستگاه‌های متولی خواهد آمد و در کنار آن موضوع مطالبه‌گری برای کاهش آسیب‌های اجتماعی را نیز پیگیری می‌کند.
وی با بیان اینکه مقابله با معضل اعتیاد در استان فارس و به‌خصوص کلان‌شهر شیراز یکی از کار ویژه‌های مهم سپاه فجر در حوزه مسائل اجتماعی است، گفت: در سال پیش‌ رو یک مرکز تربیتی در حوزه مقابله با معضل اعتیاد با همکاری سپاه فجر، استانداری فارس و سایر نهادهای مسئول راه‌اندازی خواهد شد.  سردار بوعلی با بیان اینکه برگزاری این دوره آغاز یک حرکت منسجم اجتماعی در سطح استان فارس است، خاطرنشان کرد: تشکیل گروه‌های احرار و اجرای طرح چهارشنبه‌های طلایی، نمونه‌هایی از طرح‌های اجتماعی موفق و تأثیرگذار در استان فارس هستند.
به گزارش سپاه فجر، اولین دوره «تربیت کنشگر اجتماعی تراز انقلاب اسلامی» مزین به نام شهید قاسم سجادیان، با محوریت معاونت اجتماعی سپاه فجر در مدت دو روز در سومین حرم اهل‌بیت(ع) برگزار شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی