[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

احضار بازیکن تیم ملی زنان ایران به‌خاطر شعار ضد جنگ!، روزنامه شیراز نوین

مهسا کمالی، بازیکن فوتسال تیم مس رفسنجان و تیم ملی ایران که چندی پیش پس از گلزنی در مسابقه با تیم پالایش نفت آبادان شعار «جنگ را متوقف کنید» را زیر پیراهنش نشان داده بود، به کمیته انضباطی این باشگاه احضار شده است. بازیکن تیم فوتسال مس رفسنجان پس از گلزنی برابر تیم پالایش نفت آبادان، به جنگ روسیه علیه اوکراین واکنش نشان داد. مهسا کمالی بر روی پیراهنش عبارتی انگلیسی به معنای «جنگ را متوقف کنید» نوشته بود. حرکت این بازیکن مس رفسنجان در کشور بازتاب و واکنش‌های متفاوتی را در پی داشت.
این حرکت او با واکنش باشگاه مس رفسنجان روبه‌رو شده است. روابط عمومی ‌و رسانه باشگاه مس رفسنجان به اقدام مهسا کمالی بازیکن تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان واکنش نشان داد و در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «رسالت و سیاست باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان حرکت در جریانات سیاسی نیست.»
در اطلاعیه روابط عمومی ‌و رسانه باشگاه مس رفسنجان آمده است: «باشگاه تاکنون در راه رسیدن به اهداف والای فرهنگی و ورزشی خود تمام تلاشش را نموده است که به دور از حاشیه‌های غیرحرفه‌ای باشد، حرکت بازیکن تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان یک اقدام کاملاً شخصی و احساسی بوده است و ارتباطی با سیاست‌های کلی باشگاه مس رفسنجان ندارد.»
در ادامه این اطلاعیه بیان شده است: «طبق قوانین و مقررات باشگاه مس رفسنجان، این بازیکن به کمیته انضباطی باشگاه احضار شده است. باشگاه مس رفسنجان خود را مکلف می‌داند با این گونه تخلفات در کمیته انضباطی با فرد خاطی برخورد قاطع انجام دهد.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی