[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۱
  • دوره جدید

قائم مقام شرکت آب و فاضلاب فارس: مخزن ۵۰۰۰ مترمکعبی در اوز به بهره برداری رسید، روزنامه شیراز نوین

در نهمین روز از ایام الله دهه فجر طی مراسمی با حضور معاون  استاندار فارس، مخزن 5000 متر مکعبی خیرساز شهر اوز  به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس، همزمان با چهل و سومین دهه پر فروغ فجر انقلاب اسلامی، طی مراسمی با حضور اسماعیل محبی پور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار فارس، حسین حسین زاده نماینده مردم شهرستان های لار، گراش، خنج و اوز در مجلس شورای اسلامی، سید محسن موسوی اصل، قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان فارس، علی اصغر علی پور فرماندار شهرستان اوز، محمد محسن مصلح مدیر عامل مجمع خیرین آبرسان استان فارس، جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان و شورای اسلامی شهر اوز، خیرین و مردم شهر اوز، پروژه مخزن 5000 متر مکعبی خیرساز این شهر به بهره برداری رسید.
 بنابراین گزارش در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، سید محسن موسوی اصل قائم مقام شرکت آبفا استان فارس طی سخنانی ضمن تبریک به مناسبت چهل و سومین دهه پر فروغ فجر انقلاب اسلامی، این روزها را یادآور حضور همه جانبه مردم در مشارکت های مختلف دانست و اظهار داشت: در مناطق مختلف استان فارس شاهد همکاری و مساعدت خیرین محترم در اجرا و به ثمر نشستن پروژه های آب هستیم که از لحاظ مشارکت مردمی در سطح کشور در رده های بالا می باشیم. وی افزود: برای آبرسانی به شهر اوز اقدامات خوبی انجام شده است و امروز نیز شاهد به بهره برداری رسیدن پروژه ساخت مخزن 5000 متر مکعبی آب برای این شهر هستیم که از سال 1396 ساخت آن آغاز گردیده و برای تکمیل آن 60 میلیارد ریال هزینه شده که هزینه ساخت آن بطور کامل توسط مردم خیر اندیش شهر اوز تأمین و پرداخت گردیده است و امیدوارم مورد پذیرش درگاه خداوند قرار گیرد و به مردم قدر شناس اوز مبارک باشد. قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان فارس در ادامه با بیان این مطلب که این شرکت به مناسبت دهه فجر بیش از 18 طرح یا پروژه آبرسانی را در 8 شهرستان استان به بهره برداری می رساند به تشریح عملکرد شرکت آبفا فارس در شهر ها و روستاهای استان پرداخت. 
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس؛ در ادامه این مراسم علی اصغر علی پور فرماندار شهرستان اوز نیز طی سخنانی ضمن تبریک به مناسبت سی و هشتمین دهه پر فروغ فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: خیرین نیکوکار این خطه از استان، در همه زمینه ها پا به پای دولت در ساخت و کمک به رفع محرومیت زدایی، یار و یاور مردم بوده و در ساخت اماکن متعدد عمرانی، بهداشتی، آموزشی و... اقدامات گسترده ای را انجام داده اند. وی با اشاره به افتتاح مخزن 5000 منر مکعبی خیرساز شهر اوز، از مردم و خیرین محترم تشکر کرد و اظهار داشت: مردم باید در مصرف آب، این نعمت الهی صرفه جویی کنند تا همیشه در دسترس باشد. بنابر گزارش روابط عمومی شرکت آبفا فارس در مراسم مذکور، شهردار شهر اوز و نمایندگانی از شورای اسلامی شهر اوز و خیرین ساخت مخزن 5000 متر مکعبی نیز طی سخنانی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در روند ساخت این مخزن از مردم خیراندیش، مجریان و ناظرین ساخت این مخزن تقدیر نموند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی