[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

امام‌جمعه موقت شیراز: امروز در دنیا کشوری مستقل‌تر از ایران نیست، روزنامه شیراز نوین

امام جمعه موقت شیراز گفت: امروز در دنیا هیچ کشوری مستقل تر از ایران وجود ندارد و هیچ ابرقدرتی نمی‌تواند خواست خود را بر ما تحمیل کند.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید ابوفاضل رضوی اردکانی، در خطبه‌های نماز جمعه شیراز، ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی افزود: شعار اصلی و محوری مردم در دوران انقلاب، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود و امروز کشور در تمامی ابعاد اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی به استقلال و دستاوردهای بسیار خوبی رسیده است. وی ادامه داد: امروز نمایندگان کشور در تیم مذاکره کننده هسته‌ای در وین با اقتدار کامل در مقابل قدرت‌های جهانی ایستاده اند تا از حقوق کشور و ملت ایران دفاع کنند.
او اظهار داشت: در بحث استقلال اقتصادی هم وقتی شرایط امروز کشور را با قبل از انقلاب مقایسه می‌کنیم، به پیشرفت‌هایی که در این حوزه روی داده پی می‌بریم. در آن دوران سالانه ۶میلیون تن گندم به کشور وارد می‌شد، اما امروز علاوه بر اینکه نیاز داخل تأمین می‌شود، حتی در برخی سال‌ها شاهد صادرات گندم به دیگر کشورها هم هستیم. امام جمعه موقت شیراز گفت: امروز قدرت نظامی ما دشمن را به لرزه درآورده و قطعاً اگر این قدرت و اقتدار نبود، آنها چندین بار به ما حمله کرده بودند.
رضوی اردکانی بیان کرد: مشکلات و گرانی در کشور وجود دارد، اما نباید این گرانی را طوری بزرگ کنیم که دیگر دستاوردهای انقلاب پایمال شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی