[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

پیشرفت ۷۰درصدی دانشگاه مهدویت در فارس، روزنامه شیراز نوین

زهرا پناهی: مدیر بنیاد و مؤسسه فرهنگی حضرت مهدی(عج) استان فارس گفت: بیش از ٧٠ درصد دانشگاه مهدویت به پایان رسیده و آماده بهره برداری است. 
حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا حدائق شنبه ۲۱ اسفند در نشستی خبری بیان کرد: دشمنان در تلاش هستند تا مسیر الهی را دچار مشکل کنند، اما وعده حق خداوند آن است که هیچ‌گاه مسیر الهی دچار مشکل نخواهد شد. 
او اضافه کرد: دشمنان از زمان صدر اسلام تاکنون در تلاش هستند تا به اسلام خدشه وارد شود، ولی شاهد هستیم که خداوند همواره با جندالله همراه بوده و دشمنان همواره ناکام بوده اند. لازم به ذکر است که بر اساس تحقیقات انجام شده، ١۵ درصد از خراب‌کاری‌های دشمنان علیه پیامبر اسلام(ص) و ٧۵ درصد علیه امام زمان(عج) است.  حدائق خاطرنشان کرد: با توجه به تبلیغاتی که دشمنان علیه جهان اسلام داشته‌اند، باید برنامه ریزی دقیقی برای خنثی کردن این خراب‌کاری‌ها وجود داشته باشد. البته با توجه به حجم و ابعاد تبلیغات دشمنان فعالیت‌های تبلیغی اسلام بیش از هر زمان دیگر سخت است، ولی باید این اقدام را انجام داد. 
او عنوان کرد: اگر فرمان خداوند را اجرایی کنیم، باید منتظر تحقق دولت جهانی امام زمان(عج) هم باشیم. 
به گفته حدائق، ۷۰ درصد از دانشگاه مهدویت به پایان رسیده و با توجه به مشارکت‌های مردمی، می‌توان دو طبقه اصلی آن را به بهره برداری رساند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی