[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

اعزام دانشجویان به اردوهای راهیان نور، روزنامه شیراز نوین

زهرا پناهی: مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس گفت: دانشجویان استان فارس به راهیان نور اعزام شدند. سعید یوسفی در حاشیه اعزام دانشجویان دانشگاه‌های استان فارس به مناطق عملیاتی جنگی جنوب کشور در هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: حرکت فرهنگی انقلاب اسلامی و حفظ مسیر بالندگی آن نیازمند سرمایه گذاری، ترویج و تبلیغ درست مؤلفه‌های تأثیرگذار و فرهنگ ساز تاریخ است.
وی، جریان عظیم فرهنگی راهیان نور را یکی از پرمخاطب‌ترین عرصه‌های فرهنگی کشور با تأثیرگذاری مثبت در فرهنگ عمومی کشور برشمرد و افزود: راهیان نور از کارآمدترین و مؤثرترین راه‌های مقابله با جنگ نرم دشمن و استفاده از گنج عظیم دفاع مقدس و انجام جهاد تبیین است. مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با تأکید بر ایجاد عمق استراتژیک فرهنگی برای حفظ توسعه و تعمیق انقلاب اسلامی از طریق تقویت و تعالی روحیه معنوی و جهادی در بستر راهیان نور گفت: دانشجویان مکتب سلیمانی، شعار محوری اردوهای راهیان نور دانشجویی امسال است.
یوسفی با بیان اینکه از ١۴ اسفند تا ٢۵ اسفند ماه سال جاری ٢هزار و ٣٠٠ دانشجو از استان فارس به مناطق عملیاتی جنگی هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور در قالب کاروان‌های راهیان نور اعزام می‌شوند، اضافه کرد: با توجه به استقبال چشمگیر دانشجویان پیش بینی شده که این آمار تا نیمه اول فروردین سال آینده به ٣هزار و ٢٠٠ دانشجو برسد.
وی با اشاره به استفاده از ظرفیت عظیم راویان دفاع مقدس تصریح کرد: در برنامه راهیان نور امسال دانشجویان از یادمان‌های فکه، طلاییه، هویزه، خرمشهر، شلمچه، دهلاویه، اروندکنار، دوکوهه، کانال کمیل، فتح المبین و... 
بازدید کردند. مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با بیان اینکه اعزام کاروان‌های راهیان نور دانشجویی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا برگزار شده است، ادامه داد: تزریق سه مرحله واکسن کرونا توسط شرکت‌کنندگان یکی از شرایط اعزام به راهیان نور بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی