[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

مردم در پرداخت نرخ عوارض متضرر نشوند، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس سید احسان اصنافی شهردار شیراز در نشست شورای شهرداران مناطق شیراز اظهار داشت: این هفته، هفته آخر اسفندماه، آخرین فرصت استفاده شهروندان از تخفیف عوارض سال ۱۴۰۰ است و با توجه به استقبال شهروندان ساعت کاری مناطق از 7:30 صبح تا ۱۸:۳۰ عصر افزایش یافت تا فرصت کافی برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان باشد.
وی با بیان اینکه سال آینده نرخ عوارض بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر حداقل ۱۸ درصد بسته به منطقه‌بندی شهر افزایش می‌یابد، افزود: از شهروندان دعوت می‌کنیم که پرداخت عوارض خود را به روزهای پایانی سال موکول نکنند.
شهردار شیراز ادامه داد: طی دو سال گذشته تا اردیبهشت ماه سال بعد نرخ عوارض و تخفیف‌های آن مطابق با نرخ سال پیش محاسبه می‌شد، اما امسال مصوبه ای مبنی بر تمدید اجرایی قوانین عوارضی سال ۱۴۰۰ وجود نداشته و افزایش قیمت از اول فروردین سال ۱۴۰۱ اعمال می‌گردد.
وی همچنین گفت: در صورت وجود خطا در سیستم طی فرایند محاسبه و پرداخت عوارض، نباید ضرری متوجه مردم شود.
مهندس اصنافی به ایام و اعیاد پیش رو اشاره کرد و گفت: نیمه شعبان برکت کار شهرداری شیراز است و باید از تمام توان برای آماده سازی شیراز، سومین حرم اهل بیت(ع) برای نیمه شعبان استفاده کرد و شهر نمود کاملی از این مناسبت مهم داشته باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی