[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

مسابقات فوتسال جام حرف و مشاغل شیراز چهره چهار تیم برتر مشخص شد، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی - گروه ورزش
اولین دوره مسابقات فوتسال جام حرف و مشاغل شیراز از روز چهارشنبه هفته گذشته آغاز شد و روز جمعه مرحله گروهی خود را پشت سر گذاشت.
در این رقابت‌ها که در سالن بین‌المللی شهر صدرا برگزار می‌شود، در روز نخست مسابقات و از گروه یک، تیم آتش نشانی مقتدر ظاهر شد و با نتیجه قاطع شش بر یک بر بانک توسعه تعاون غلبه کرد. تیم کانون وکلای فارس نیز با نتیجه چهار بر صفر تیم بانک سپه را از پیش رو برداشت.
در گروه دوم تیم نظام مهندسی با نتیجه پرگل پنج بر یک موفق به شکست صنایع شیمیایی فارس شد و اداره امور مالیاتی نیز با حساب پنج بر صفر بانک صادرات را در هم کوبید.
روز پنجشنبه دور دوم مرحله گروهی به انجام رسید و از گروه یک، آتش نشانان باز هم مقتدر ظاهر شده و این بار تیم کانون وکلا را با سه گل شکست دادند. اما تیم بانک توسعه تعاون که در روز نخست شکست سنگینی را پذیرا شده بود، این بار تیم بانک سپه را با نتیجه قاطع چهار بر یک شکست داد.
در گروه دوم تیم نظام مهندسی دومین پیروزی پرگل را دشت کرد و با نتیجه شش بر صفر تیم اداره امور مالیاتی را از پیش رو برداشت. تیم صنایع شیمیایی فارس نیز شکست سنگین روز اول را جبران کرد و با نتیجه قاطع شش بر یک، بانک صادرات را در هم شکست.
بالاخره روز سوم رقابت‌ها روز جمعه برگزار شد. تنها تساوی مرحله گروهی در گروه یک و بین تیم‌های بانک توسعه تعاون و کانون وکلای فارس رقم خورد. در دیدار این دو تیم توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد.
آتش نشانی هم مانند گذشته مقتدر ظاهر شد و بانک سپه را با حساب پنج بر یک شکست داد.
همچنین از گروه دوم تیم نظام مهندسی با سه گل بر بانک صادرات غلبه کرد و صنایع شیمیایی فارس با شش گل مقابل اداره امور مالیاتی پیروز شد.
بدین ترتیب در گروه یک تیم آتش نشانی با 9 امتیاز و تفاضل گل مثبت 12 مقتدرانه راهی مرحله نیمه پایانی شد. تیم کانون وکلای فارس نیز در رقابت نزدیک با بانک توسعه تعاون، به عنوان  تیم دوم به مرحله بعد راه یافت. هر دو تیم چهار امتیازی بودند و کانون وکلا به دلیل تفاضل گل بهتر در رتبه بالاتر قرار گرفت. تیم بانک سپه نیز بدون امتیاز در رتبه چهارم ایستاد.
در گروه دوم هم نظام مهندسی با 9 امتیاز صدرنشین شد و تیم صنایع شیمیایی فارس با 6 امتیاز در رتبه دوم قرار گرفت. این دو تیم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند و تیم‌های اداره امور مالیاتی با 3 و بانک صادرات بدون امتیاز، از صعود به مرحله بعد بازماندند.
بدین ترتیب در مرحله  نیمه نهایی رقابت‌ها که امروز(یکشنبه) برگزار خواهد شد، تیم آتش نشانی به مصاف  صنایع شیمیایی فارس خواهد رفت و  نظام مهندسی با کانون وکلا دیدار می‌کند.
تیم‌های  پیروز رقابت‌های دیروز، امروز دیدار نهایی را برگزار می‌کنند و بازنده‌ها  نیز در دیدار رده بندی رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.
مؤسسه حقوقی دادفران پرگاس زندیه برگزار کننده اولین دوره مسابقات فوتسال جام حرف و مشاغل شیراز می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی