[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

موسوی: مدال جهانی می‌تواند مسیر زندگی‌ام را عوض کند، روزنامه شیراز نوین

دارنده سه مدال برنز بوکس آسیا گفت: مدال جهانی می‌تواند مسیر زندگی‌ام را تغییر دهد و در سومین حضور در این مسابقات تنها به مدال طلا فکر می‌کنم. به گزارش «ورزش سه» و به‌نقل از تسنیم، سید شاهین موسوی در خصوص شرایط خود برای مسابقات بوکس قهرمانی جهان اظهار داشت: در سه ماه گذشته، تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و برای مسابقات قهرمانی جهان آماده شدیم. مسابقات جهانی، رویداد بسیار سنگینی است و ما هم تلاش کردیم با شرایط موجود خود را برای این مسابقات آماده کنیم، قطعاً در صورت حضور در اردوی مشترک یا تورنمنت‌های تدارکاتی با شرایط بهتری در مسابقات حاضر می‌شدیم.
وی ادامه داد: واقعاً انگیزه بسیار زیادی دارم تا بتوانم طلسم مدال نگرفتن در مسابقات جهانی را بشکنم. پیش از این دو بار در مسابقات جهانی حضور داشتم که متأسفانه موفق به کسب مدال نشدم. در یک دوره بسیار به گرفتن مدال نزدیک شدم، اما پای سکو مدال از دستم افتاد و در دوره دیگر نیز دو شب مبارزه کردم. این بار با تمام توان نه‌تنها برای کسب مدال بلکه برای مدال طلا خواهم جنگید.
دارنده سه مدال برنز قهرمانی آسیا در خصوص جوایز قابل توجه مسابقات جهانی عنوان کرد: طبیعتاً جوایز 200، 100 و 50 هزار دلار مسابقات برای تمامی بوکسورها ایجاد انگیزه می‌کند؛ نه‌تنها برای بچه‌های ایران بلکه برای تمامی بوکسورها این مبلغ قابل‌توجه است و همین موضوع باعث می‌شود در کنار کسب مدال، تمامی بوکسورها به جایزه نقدی نیز فکر کنند. قطعاً مدال جهانی می‌تواند مسیر زندگی مرا عوض کند تا در ادامه به‌دنبال اهداف دیگر مانند مدال بازی‌های آسیایی و کسب سهمیه المپیک پاریس باشم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی