[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

مدال آسیایی هندبال دختران جوان ایران قطعی شد، روزنامه شیراز نوین

تیم ملی هندبال دختران ایران در آخرین دیدار خود در مسابقات قهرمانی آسیا با برتری مقابل ازبکستان، مدال خود را قطعی کرد.
به گزارش فوتبالی، تیم ملی هندبال دختران ایران در آخرین دیدار خود در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا از ساعت 12:30 برابر ازبکستان به میدان رفت و با نتیجه 25 بر 21 به پیروزی رسید.
ملی‌پوشان ایران نیمه نخست را با اقتدار آغاز کردند و از همان ابتدا تفاضل گل خود را با حریف افزایش دادند و در نهایت ازبکستان در نیمه اول با نتیجه 16 بر 12 مغلوب ایران شد.
بازی‌های ایران در این دیدارها به پایان رسید و مدال نمایندگان کشورمان در این مسابقات حتمی شد. پس از دو بازی باقیمانده مشخص خواهد شد که چه تیم‌هایی سهمیه جهانی را کسب کردند و تیم‌های اول تا سوم این مسابقات مشخص خواهد شد.
تیم ایران در این بازی‌ها به سه برد و یک شکست دست یافت و با توجه به اینکه هند و قزاقستان هم یک شکست دارند، با نتایج آتی جدول کلی مسابقات و دو تیم راه یافته به مسابقات جهانی مشخص خواهد شد.
سیده لیلا حسینی، هدیه ویسی، معصومه قنبری،‌هانیه کریمی، غزل عادلی، مرضیه قاراخانی، مبینا حسن‌نژاد، مهربان بدوی، نگار زنده‌بودی، مائده شهبازی، سارا موسی‌زاده، هستی دوخایی، الناز یارمحمدی توسکی، آرزو بهمئی، فاطمه مریخ و شهرزاد نصوحی 16 بازیکن تیم ملی هندبال دختران ایران را تشکیل می‌دهند.
غلامعلی اکبرآبادی، مهسا معتمدی، زهرا احمدی نیا، آزاده گیلانی و ندا اسدی نیز به‌عنوان کادر تیم ملی هندبال جوانان ایران در این رقابت‌ها حضور دارند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی