[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

شهردار جدید ارسنجان معرفی شد، روزنامه شیراز نوین

شهردار جدید ارسنجان معرفی شد
 داور یزدانی- گروه شهرستان‌ها- ارسنجان
در نشستی با حضور طهماسبی مدیر کل دفتر امور شهری استانداری فارس، سجاد رحیمی به عنوان شهردار جدید ارسنجان معرفی و از فعالیت‌های 9ساله مجید ابراهیمی شهردار سابق و همچنین از خدمات 8ماهه فرشید حیدری سرپرست شهرداری این شهر قدردانی شد.
در این نشست که با حضور اعضای شورای شهر دوره فعلی و قبلی، مسئولان شهرستان و جمعی از کارکنان شهرداری ترتیب یافته بود، امام جمعه، فرماندار و مدیرکل دفتر امور شهری، در سخنانی ضمن تأکید بر اهمیت فعالیت‌ها و خدمات شهرداری‌ها و لزوم ادامه برنامه‌های عمرانی و خدماتی شهرداری، برای شهردار جدید آرزوی موفقیت کردند و از زحمات شهردار سابق و سرپرست شهرداری با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آوردند.
رئیس و دو عضو شورای شهر نیز در سخنانی خواستار حمایت دفتر امور شهری استانداری، مسئولان شهرستان و کارکنان شهرداری از شهردار جدید این شهر شدند.
سپس حکم مسئولیت شهردار جدید ارسنجان قرائت و به وی اعطا شد. در ادامه جلسه سجاد رحیمی شهردار جدید ارسنجان نیز در سخنانی ضمن قدردانی از اعتماد و حمایت اعضای شورای شهر، به تشریح مختصر برنامه‌های خود از جمله، ایجاد خدمات الکترونیک، تکمیل طرح‌های عمرانی، گسترش و توسعه درآمدهای پایدار شهری، سامان‌دهی طرح‌های تفصیلی و جامع شهری و قانونمند و فنی تر شدن ساخت و سازهای شهری با همکاری سازمان نظام مهندسی، پرداخت و همراهی و همدلی و استفاده از خرَد جمعی، تجربه اعضای شورا و کارکنان شهرداری، افراد باتجربه و نظرات شهروندان دلسوز را از الزامات پیشبرد امور شهر و شهرداری دانست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی