[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

تبیین مهم‌ترین معروف است، روزنامه شیراز نوین

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شیراز با تأکید بر اینکه جوانان باید میدان دار تحقق جهاد تبیین باشند، گفت: برای حضور در این جهاد فعالیت مجاهدانه لازم است.
به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های فارس، حجت‌الاسلام سجاد نیکخو که معتقد است جنگ امروز جنگ تبلیغاتی، رسانه ای و جهاد تبیین است، تصریح کرد: برای حضور در این جهاد نیز فعالیت مجاهدانه لازم است و توقع است که جوانان میدان دار این مهم باشند. این استاد دانشگاه با بیان اینکه همه ما باید به‌ عنوان سربازان جهاد تبیین در پی راهکارهای این جهاد باشیم، ادامه داد: باید گام‌های استوارتری در مسیر جهاد تبیین برداشته شود.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شیراز همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه جهاد تبیین به مدیر جهادی نیاز دارد، مهم‌ترین مدیران جهادی را جوانان معرفی کرد که می‌توانند ارزش‌ها را به نوعی از گذشته بگیرند و آن‌‌ها را به روز کنند. وی اتکا به ارزش‌های الهی و اسلامی را از مؤلفه‌های مدیری جهادی برشمرد که قرار است در عرصه جهاد تبیین ورود کند. حجت‌الاسلام نیکخو خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب، اقدام جهادی را به‌ معنای خسته‌ نشدن در مقابل سختی‌ها و موانع تعریف می‌کنند که در آن ایمان به مسیر و حرکت بر اساس فکر و منطق باشد. مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شیراز همچنین جهاد تبیین را مهم‌ترین امر به معروف دانست و اضافه کرد: امر به معروف و نهی از منکر یک فریضه الهی است که باید به آن توجه ویژه شود.
 این مقام مسئول، با تأکید بر اینکه راه مقابله با جنگ نرم پیچیده دشمن جهاد تبیین است، یادآور شد: لازمه جهاد تبیین بیان درست مفاهیم عالی اسلامی، به‌روزرسانی ابراز‌های مقابله با جنگ نرم، بیان سبک زندگی اسلامی، ترویج قرآن و معارف اهل بیت(ع) و بیان وظایف حاکمیت در نظام اسلامی است. وی در خاتمه اظهار کرد: جهاد تبیین مدنظر رهبر معظم انقلاب اسلامی به تحقق اهداف انقلابی منجر می‌شود و پیشرفت، گسترش عدالت اجتماعی و اقتدار روزافزون نظام را در پی خواهد داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی