[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

ارائه خدمات درمانی باکیفیت در نوروز ، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در نشست ستاد سلامت نوروزی، بر استفاده حداکثری از امکانات و توانمندی‌های حوزه سلامت برای خدمت رسانی مطلوب در ایام نوروز تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «سید وحید حسینی» ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و هفته ملی سلامت جوان، هدف از برگزاری این نشست را هماهنگی بین واحدهای زیرمجموعه دانشگاه برای خدمات رسانی به مردم و مسافران در ایام نوروز ۱۴۰۱ و آمادگی کامل برای ارائه خدمت با پیش بینی مسائل احتمالی عنوان کرد.
او برنامه ریزی در این زمینه را وظیفه ذاتی و و سازمانی مجموعه سلامت عنوان کرد و گفت: خدمات مجموعه سلامت در تمامی ایام سال و حتی روزهای تعطیل نوروز، به صورت بی وقفه و شبانه روزی ادامه دارد و همین امر، مسئولیت خطیری را بر عهده این مجموعه قرار داده است.
دکتر حسینی اظهار کرد: پیش بینی می‌شود در ایام نوروز ۱۴۰۱ آمار مسافران نوروزی که به فارس سفر می‌کنند، یا برای رسیدن به مقصد خود در استان‌های جنوبی از این استان عبور خواهند کرد، نسبت به سال‌های گذشته افزایش قابل توجهی دارد که این موضوع اهمیت آمادگی برای خدمت رسانی با بالاترین کیفیت به این مسافران را افزایش می‌دهد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تأکید بر آمادگی کامل تمامی ارکان مجموعه سلامت افزود: این آمادگی تنها به کمک برنامه ریزی دقیق و کارشناسی شده و تلاش همه جانبه تمامی نیروها ممکن می‌شود.
دکتر سید وحید حسینی با تقدیر از تلاش‌های تمام اساتید، اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه به ویژه در دو سال گذشته که با تمام توان برای مقابله با بیماری کووید ۱۹ ایثارگرانه فعالیت کرده اند، آنان را سرمایه‌های دانشگاه و علت اصلی اعتبار و جایگاه دانشگاه برشمرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی