[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۸
  • دوره جدید

یاریگر اشتغال باشیم ، روزنامه شیراز نوین

نشست هم اندیشی سرپرست و معاونان بهزیستی فارس با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز برگزار شد. به منظور هم افزایی و تعامل هرچه بیشتر بهزیستی فارس و شورای اسلامی شهر شیراز، نشست هم اندیشی سرپرست و معاونان بهزیستی فارس با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز با محوریت مناسب سازی محیط شهری، اماکن عمومی و سایر امور مرتبط با آسیب‌های اجتماعی با هدف بهبود روش‌ها در بهزیستی فارس تشکیل شد.
 به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط‌عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی فارس، این نشست با حضور طاهری رئیس شورای اسلامی شهر شیراز، خواست خدایی رئیس کمیته بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر شیراز، غلامی معاون خدمات شهری شهرداری شیراز و سایر اعضا برگزار شد.
محمدرضا هوشیار سرپرست بهزیستی فارس، ضمن اشاره به تعاملات مثبت بهزیستی با مجموعه شورای شهر در مسائل مشترک و موضوعات فرهنگی و اجتماعی، افزایش تعاملات و هم افزایی را رمز گسترش خدمات‌رسانی به جامعه هدف بهزیستی فارس عنوان کرد.
سرپرست بهزیستی فارس با تأکید بر لزوم مناسب سازی اماکن و معابر شهری برای افراد دارای معلولیت و لزوم قانونی اجرای آن از محل اعتبارات هر دستگاه، عدم اجرای این مهم در هر دستگاه را تخلف از قانون دانست.
او همچنین دایر کردن غرفه‌های دائمی با جانمایی در مکان‌های پرتردد را از ملزومات ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان بهزیستی 
فارس برشمرد.
سرپرست بهزیستی فارس و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز پرهیز از کار جزیره‌ای، تشکیل کارگروه مشترک به منظور عملکرد یکپارچه، و کار هماهنگ را زمینه ایجاد فصل جدیدی از تعاملات بهزیستی فارس و شورای اسلامی شهر شیراز در سال پیش رو عنوان کردند. در ادامه این نشست معاونان تخصصی بهزیستی فارس به بیان عملکرد و چالش‌های پیش رو و دغدغه‌های بهزیستی فارس پرداختند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی