[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۱
  • دوره جدید

جدایی فاضلاب از چنار راهدار، روزنامه شیراز نوین

آیین تجلیل از شورایاران شهرداری منطقه پنج با حضور افسانه خواست خدایی عضو هیئت رئیسه و ناظر شورا در منطقه پنج، رضا مسعودی شهردار و معاونان و مسئولان شهرداری منطقه پنج در سالن اجتماعات این شهرداری برگزار شد. 
افسانه خواست خدایی عضو و ناظر شورا در منطقه پنج در جلسه تقدیر و تشکر از شورایاران این منطقه خطاب به آنها گفت: در طی ماه‌های گذشته از شروع شورای ششم در فعالیت‌ها و برنامه‌های اجرا شده یار و همراه ما بوده و مسیر را برای ما هموار کرده اید. عضو شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه طی جلسات بازدید و میز خدمت مسجدمحوری که با حضور ناظر شورا و شهردار و همراهی یاوران شورای منطقه پنج برگزار گردیده، مشکلات منطقه رصد، پیگیری و تا حدودی رفع شده است، از پیگیری حل معضل رودخانه چنار راهدار، فاضلاب چند شهرک منطقه، انتقال زندان عادل آباد به خارج از شهر و خروج ضایعاتی‌ها از شهر به عنوان مشکلات بزرگ منطقه خبر داد. وی گفت: تاکنون در این رابطه جلسات و پیگیری‌های متعددی انجام شده است و تمام تلاش خود را برای رفع آن‌ها خواهیم کرد. خواست خدایی ادامه داد: در بودجه سال آینده مواردی توسط شهردار منطقه پنج مطرح شده است که با پیگیری در شورا تلاش کردیم تا بودجه‌های قابل قبولی به آنها اختصاص یابد. عضو شورای شهر شیراز بیان داشت: برخی مشکلات مطرح شده توسط شورایاران در منطقه از طریق شهردار شیراز مورد بررسی قرار گرفته که با تأمین اعتبار، امیدواریم آن مشکلات برطرف شوند. در ادامه این آیین، رضا مسعودی شهردار منطقه پنج ضمن تقدیر و تشکر از حسن همراهی و خدمات خالصانه و حضور همیشگی شورایاران در راستای تحقق اهداف شهر و خواسته‌های مردمی، در خصوص اهداف و برنامه‌های این شهرداری در سال ۱۴۰۱ بیان داشت: اجرای تملک و بازگشایی بولوار قائم(عج) به کمربندی به منظور تسهیل در رفت و آمد و کاهش بار ترافیکی در بلوار رحمت، اجرای تقاطع غیرهمسطح احمدی جنوبی به بولوار رحمت، اجرای فاز دو پیاده رو بلوار احمد بن موسی(ع) در امتداد بولوار ابوذر غفاری، احیای فضای سبز بلوار صنعت در قالب پارک ۷ و جمع آوری و سامان‌دهی ضایعات فروشی‌ها از سطح منطقه پنج، از جمله اهداف و طرح‌های برنامه‌ریزی‌شده در سال آتی می‌باشد.
در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس، از شورایاران به منظور یک سال تلاش‌های خالصانه و همیاری با شهرداری منطقه پنج تجلیل به عمل آمد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی