[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۱
  • دوره جدید

علم را کاربردی کنیم، روزنامه شیراز نوین

 استاندار فارس یادآور شد: دانشگاه پیام نور باید با نظرسنجی نیازهای جوانان را تشخیص داده و بر اساس این نیازها رشته‌های دانشگاهی خود را تعریف کند. به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر محمد هادی ایمانیه در دیدار با دکتر ابراهیم تقی‌زاده رئیس دانشگاه پیام نور کشور بر لزوم استفاده از جوانان گام دومی انقلاب در کنار مدیران و آماده کردن آنها برای به دست گرفتن جایگاه‌های مدیریتی در آینده تأکید کرد و از مدیران دانشگاه پیام ‌نور خواست این مهم را در دستور کار قرار دهند.
استاندار فارس کاربردی کردن رشته‌های دانشگاه پیام نور را بسیار مهم دانست و افزود: باید همه رشته‌های علوم انسانی، علوم پایه و مهندسی از تئوری به سمت کاربردی شدن تغییر جهت دهند. وی یادآور شد: دانشگاه پیام نور باید با نظرسنجی نیازهای جوانان را تشخیص داده و بر اساس این نیازها رشته‌های دانشگاهی خود را تعریف کند. دکتر ایمانیه با تأکید بر اینکه اداره امور مختلف کشور باید توأم با خلاقیت و نوآوری باشد، خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور نیز باید به صورت مداوم روش‌هایی مدیریتی را بر اساس شرایط روز تغییر دهد.
نماینده عالی دولت در استان فارس همچنین درباره پروژه‌های نیمه‌تمام و نیازهای سخت افزاری دانشگاه پیام نور استان نیز گفت: این پروژه‌ها را معرفی کنید تا از طریق اقدامات فنی در استان با تغییر کاربری و ایجاد ارزش افزوده، پشتوانه تکمیل آنها فراهم شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی