[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

امروز فجر شهید سپاسی- فولاد در اهواز نبرد دشوار در مسیر بقا، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی- گروه ورزش
آخرین هفته مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران در سال ۱۴۰۰ امروز در حالی برگزار می‌شود که شهرآورد بسیار حساس تهران را پیش رو داریم، اما فجر شهید سپاسی تیم بحران‌زده شهرمان باید در اهواز دیدار سختی را برابر فولاد خوزستان برگزار کند.
فجری‌ها که ۱۷ هفته است طعم پیروزی را نچشیده‌اند و با شکست هفته گذشته مقابل تیم قعر جدولی پدیده مشهد شرایط خود را بسیار خطرناک می‌بینند، باید به مصاف فولاد بروند که خود را تا رتبه ششم جدول بالا کشیده و با جواد نکونام به راحتی نمی‌بازد.
البته نکته مثبت برای فجری‌ها این است که فولاد نیز آخرین دیدار خانگی خود را با شکست مقابل ذوب آهن اصفهان سپری کرده است؛ هرچند پس از آن توانستند تراکتور را در تبریز شکست داده و جبران مافات کنند.
فجر شهید سپاسی که برای دومین بازی متوالی با هدایت مهرزاد معدنچی به میدان می‌رود، در پنج دیدار اخیر خود تنها یک بار موفق به گلزنی شده و از این حیث ضعیف ترین تیم لیگ برتر به شمار می‌رود.
آنها در کل مسابقات نیز تنها ۸ گل به ثمر رسانده اند که ضعیف ترین عملکرد این تیم در تاریخ فوتبال ایران به شمار می‌رود.
فجر در بازی گذشته مقابل پدیده یکی از ضعیف ترین بازی‌های فصل خود را به نمایش گذاشت و در دقیقه ۹۵ بازنده شد. آنها دیدار شش امتیازی را واگذار کردند تا فاصله منطقی سقوط به دو امتیاز کاهش پیدا کند.
مهرزاد معدنچی مربی موقت فجر در خصوص این بازی گفت: در حال حاضر من و همه کمک‌های آقای کلانتری در این تیم حضور داریم و کنار تیم هستیم. مسئولیتی به من داده شد و با توجه به اینکه نزدیک دو سال است کنار این تیم هستم و تیم شهرم است، تصمیم گرفتم مسئولیت هدایت این تیم را 
به عهده بگیرم.
او ادامه داد: زمان زیادی برای بازی با شهرخودرو نداشتیم و متأسفانه بازی را واگذار کردیم. این بازی اهمیت بسیار زیادی داشت اما تیممان واقعاً خوب بازی کرد و موقعیت گل هم داشت. فوتبال اتفاقات زیادی دارد و با وجود اینکه خوب بازی کردیم، متحمل شکست شدیم. در شرایط فعلی بازیکنان ما زحمتشان را کشیده اند و باید همه کنار همدیگر باشیم. آقای کلانتری هم زحمت کشیده و ما هم ادامه می‌دهیم تا ببینیم باشگاه در نهایت چه تصمیمی می‌گیرد.
با این حال همچنان می‌توان امیدوار بود که با وجود بازیکنان جوان و با انگیزه در فجر شهید سپاسی در صورت تزریق تفکری نو شاهد ایجاد تحول در این تیم محبوب شهر شیراز باشیم. حتی کسب یک امتیاز در دیدار امروز می‌تواند به نماینده شیراز در راه بقا کمک کند. 
در سایر دیدارهای امروز از ساعت ۱۵ آلومینیوم اراک میزبان تراکتورسازی تبریز است. تراکتور هم یکی از رقبای فجر در راه بقا به شمار می‌رود که شکست در بازی امروز می‌تواند کمک حال فجری‌ها باشد. تیم سپاهان اصفهان نیز پس از پیروزی خوبی که مقابل نساجی مازندران کسب کرد، امروز به مصاف تیم گل گهر سیرجان خواهد رفت.
تیم‌های پرسپولیس و استقلال تهران نیز بازی ۶امتیازی را از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران آغاز می‌کنند.
چهار دیدار دیگر این هفته فردا برگزار می‌شود. تیم نفت مسجدسلیمان یکی دیگر از رقبای فجر، فردا میزبان هوادار تهران است. شهر خودرو مشهد دیگر تیم ته جدولی به مصاف نساجی مازندران می‌رود. دو تیم صنعتی مس و ذوب‌آهن در رفسنجان پیکار می‌کنند و بالاخره تیم پیکان تهران ساعت ۱۶، آخرین دیدار سال ۱۴۰۰ را با صنعت نفت آبادان انجام خواهد داد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی