[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

مشاور عالی اداره ورزش فارس منصوب شد، روزنامه شیراز نوین

طی حکمی از سوی دکتر حیدر صفرپور، حسام زارع مهذبیه به سمت مشاور عالی و سرپرست اداره امورحقوقی اداره کل ورزش و جوانان فارس منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، طی مراسمی با حضور رؤسای گروه و کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان، ضمن تقدیر از خدمات حامدی محمدی رئیس پیشین اداره امور حقوقی، حسام زارع مهذبیه از پیشکسوتان عرصه ورزش دو و میدانی به سمت مشاور عالی و سرپرست اداره امور حقوقی اداره کل ورزش و جوانان فارس منصوب شد.
در حکم صفرپور خطاب به زارع مهذبیه آمده است:
جناب آقای حسام زارع مهذبیه، با سلام و احترام نظر به تعهد و تجارب جناب‌عالی به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور عالی و سرپرست اداره امور حقوقی این اداره کل تعیین می‌گردید. امید است در سایه الطاف الهی و بهره مندی از اخلاص تلاش رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری و در راستای سیاست‌ها و تحقق اهداف دولت مردمی انقلابی با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در سطح استان اهتمام جدی داشته باشید.
امید است با توکل به خداوند متعال و در ظل توجهات خاصه حضرت زهرا(س) و توسل به منش و کلام حضرت امیرالمؤمنین(ع) در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید از خداوند قادر متعال حسن عاقبت برای شما 
مسئلت دارم.     حیدر صفرپور
گفتنی است در سوابق اجرایی حسام زارع مهذبیه مشاور عالی و سرپرست اداره امور حقوقی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، معاونت منابع انسانی اداره کل، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز، مدیریت در زیرمجموعه وزارت کشور و همچنین قهرمانی دو و میدانی به چشم می‌خورد. زارع مهذبیه داری مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دکترای ‏DBA می‌باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی